ZHbL: Stupava prekvapila Iepurii Albastri, Raptors Lúky - výsledky piateho kola ZHbL

By Michal Runák - Posted on 10 október 2010

V spolupráci s Michalom Runákom vám prinášame najpodrobnejší súhrn stretnutí piateho kola ZHbL.

Výsledkový servis stretnutí piateho kola Zohorskej hokejbalovej ligy:

ŠHBK LIZARDS STUPAVA - HBK – PRO GAJARY 10:5 (4:1,4:2,2:2)

G: Čapka a Mikulčík po 2, Danko, P.Zelenák, Špoták, Glomba, Kvasznovszky, Strapák – Varga 2, Ondrušek 2, Antl.

Stupava si zápas bez námahy ustrážila, hostia však podali sympatický bojovný výkon.

JOKERIT PETRŽALKA - HKL-MJM PETRŽALKA 8:5 (5:0 3:3 0:2)

G: Róbert Kováč 3, Rradoslav Kováč 2, Sisík, Kečkeš , Axamit - Rímsky a Varinský 2, M. Merschitz

Jokerit o svojom víťazstve rozhodol už v prvej tretine a aj keď hostia zapli na vyššie obrátky a bez problémov si víťazstvo ustrážil.

SLOVAN FANS BRATISLAVA – VIKINGS VEĽKÉ LEVÁRE 8:5 (3:0,6:1,14:0)
SOBOTA 9.10. 13:30h Petržalka

G Slovanu:Guba 3, Rzavsky 3, Michal Zidzik 3, Macko 3, Sodoma 2, Kozak 2, Kattos, Nemec, Obona a Gorek

Jednoznačná záležitosť Slovanu, hostia v poslednej tretine fyzicky úplne odišli.

HBK LOZONSKÍ ORLI - ZERO ZÁHORSKÁ VES 14:5 (4:2,3:1,7:2)
SOBOTA 9.10. 12:45h Lozorno

Povinné tri body pre domácich, svoju dominanciu potvrdili v tretej tretine.

HBC PARKOVISKO ZOHOR - HBC IEPURII BROTHERS DNV 14:0 (1:0,6:0,7:0)
SOBOTA 9.10. 11:00h Lozorno

G: Almaksus 4, Maták 3, Sýkora 2, Švajdlenka, Sabol, Holeš, Lipka O., Šprocha

Parkovisko si s posledným tímom tabuľky rapídne zlepšilo skóre.

HBC IEPURII ALBASTRI DNV – BLIZZARD STUPAVA 2:6
NEDEĽA 10.10. 8:30h Lozorno

Blizzard v zápase proti tabuľko lepšiemu súperovi zabrali naplno a dostali sa pred neho.

DEMONS BRATISLAVA - HBK ROCONABA ZOHOR 8:3 (2:0, 4:1, 2:2)
NEDEĽA 10.10. 12:00h Lozorno

G Demons: Smutný a Pápež 2, Hulík, Augustín, Kochan, Andris
Domáci si s prehľadom pripísali 3 body, v tabuľke sa týmto víťazstvom dostali na 3. priečku.

HK BRATISLAVA RAPTORS – THC LÚKY 7 9:7
NEDEĽA 10.10. 14:30h Petržalka

Zápas bol napínavý do posledných minút, Raptors prehrávali už 3:6, na konci zápasu sa však smiali oni a pripísali si tak prvé tri body v sezóne.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.5 (2 votes)