ZHbL: Hrdinom kola R.Kováč, Raptors pripravili Demons o bod

By Michal Runák - Posted on 18 október 2010

V spolupráci s Michalom Runákom vám prinášame podrobný sumár šiesteho kola Zohorskej hokejbalovej ligy.

ZERO ZÁHORSKA VES – HBK PRO-GAJARY FLAMES 3:6 (0:3,1:3,2:0)

G - žvach, krebs, kováčik.mir - olekšák 3, filípek 2, kojs
A – režný, murányi, kašša, ščastný - kojs 2, libo 2, olekšák, filípek
V na 2tm – grujbár.p 2x, grujbár.m, kováčik.mir, annuš - janota.m, kojs, filípek, orbán

Zápas rozhodli hostia v prvej tretine, neskôr dokonca viedli už 0:5. Domáci v tretej tretine zdvihli hlavy a výsledku dali prijateľnú podobu.

HBK VIKINGS VELKE LEVÁRE – HBC IEPURII ALBASTRI DNV 1:6 (1:1,0:2,0:3)

G – Ivanič - kohout 2, demovič, lekir, holocsi, kemény
A – chrupka - vlček 2, holocsi, kemény
V na 2tm – varhaník.t 2x  - mico, kemény, vlček

Leváre už po niekoľkýkrát v sezóne po vydarenej prvej tretine nestačili zo silami v ďaľšom priebehu hry. Hostia si pripísali z pohľadu boja o play-off pripísali cenné tri body.

HBC IEPURII BROTHERS DNV – BLIZZARD STUPAVA 1:21 (1:6,0:8,0:7)

G – biznár.e  - mašek 4, badrna 3, švec.j 3, kluvánek 2, bartáloš 2, lavrovič 2, Havránek 2, švec.a, teplan, maxian
A – goldschmeid - bartáloš 6, Havránek 6, švec.j 4, sýkora 3, švec.a 2, teplan 2, badrna 2, maxian 2, kluvánek, mašek,
V na 2tm – szabo.d - švec.a

Výsledok ktorý netreba komentovať. Hostia si z chuti zastrieľali a rapídne zlepšili skóre v tabuľke.

HK BRATISLAVA RAPTORS – DEMONS BRATISLAVA 3:4 SN (1:0,1:1,1:2)

G- luchava 2, fencl - behul, peczena, Augustín roz.naj. – behul
A – luchava, andel, kolačný - andris, kyselák.m, hulík
V na 2tm – andel, velčický, takáč, Polgár - smutný, andris

V prognozach o možnom prekvapivom výsledku sme sa nemýlili. Domáci potrápili favorita, ktorému ukradli bod. O tom druhom rozhodol premeneným nájazdom Behúl.

HBK ROCONABA ZOHOR – HBT SLOVAN FANS BRATISLAVA 2:1 (1:0,1:1,0:0)

G – hesek, kovár.pe - nemec
A – struhár, lisal, kovár.pa - kovalík
V na 2tm – sloboda 2x, hesek 2x, križan, straka - Jančovič 3x, gorek, nemec, kovalík, rzavský
VT – rzavský /slovan/ 10ot.

Aj v tomto dueli sme predznamenávali možné prekvapenie. Slovanisti dostali prvýkrát v sezóne viac ako jeden gól a hneď to malo za následok ich prvú prehru v ročníku.

SHBK LIZARDS STUPAVA – JOKERIT PETRŽALKA 6:7 (2:0,1:4,3:3)

G – čapka 2, mikulčík 2, danko, podmajerský - kováč.ro 3, antal 2, beleš, Augustín
A - strapák 4, mikulčík 2, danko, david, zemeš - kováč.ro 4, Augustín 2, kováč.l 2, sekot, antal
V na 2tm – špoták, david -
VT – dobrík /jokerit/ 10ot

V šlágri kola boli diváci svedkami skvelého predstavenia. V remízovom zápase boli nakoniec šťastnejší hostia a dostali sa na čelo ligového pelotónu.

THC LÚKY 7 – HKL-MJM PETRŽALKA 4:16 (1:5,1:6,2:5)

G- pupák 4 - merschitz.m 5, synek 4, varinský 2, kováč 2, novák 2, merschitz.p
A – čerovský.mich 2, bílik, birkuš - ligás 3, javorka 2, hlava 2, kamenár 2, pribyla 2, synek, merschitz.mir, varinský, kováč, novák
V na 2tm – bílik 3x, čerovský.mich 2x, iléš, kuták, ondriska.t - synek 2x, merschitz.p 2x, hlava, juričko
VT – bílik /luky/ 10ot

Petržalské derby bolo jednoznačnou záležitosťou hostí, ktorí boli lepší po všetkých stránkach, čo sa odzrkadlilo aj na konečnom skóre.

HBC PARKOVISKO ZOHOR – HBK LOZORNSKÍ ORLY LOZORNO 2:7 (1:3,1:1,0:3)