ZHbL: Šláger pre Lozornských Orlov, THC víťazne

By Michal Runák - Posted on 27 september 2010

V spolupráci s Michalom Runákom vám prinášame výsledky stretnutí tretieho kola ZHbL: HBK PRO – Gajary – HK Bratislava Raptors 8:7 (1:3,4:2,3:2).

Zápas rozhodla účasť trojice hráčov z LG Bratislava Antl, Varga, Ondrušek v drese Gajar. Tá spolu nazbierala štrnásť kanadských bodov.

HBK PRO – GAJARY – HK BRATISLAVA RAPTORS 8:7 (1:3,4:2,3:2)
Góly: ondrušek 4, varga 2, hajdin, libo / bitto3, fencl 2, pokorný, Jánošík

Vylúčenia: 4:3 navyše luchava /raptors/ 10 ot.

Jokerit s výkonom na pol plynu jednoznačne prevýšil Roconabu po všetkých stránkach a zaslúžene zvíťazil.

JOKERIT PETRŽALKA – HBK ROCONABA ZOHOR 10:2 /(2:0,3:2,5:0)
Góly: Augustín 2, axamit 2, šurek, šoška, antal, kováč.ro, kováč.l, kováč.ra / kovár.pe 2

Vylúčenia 2:0

Albastri podali v Petržalke podpriemerný výkon, za čo si iné ako vysokú prehru nezaslúžili.

HBT SLOVAN FANS BRATISLAVA – HBC IEPURII ALBASTRI DNV 8:1 (1:0,2:1,5:1)
Góly: žídzik.mir, gorek, podhorský, nemec, divald, guba, žídzik.mich, rzavský / mrva

Vylúčenia 5:6 navyše Jančovič /slovan/ 10 ot.

V súboji bezbodových bolo zero lepším mužstvom a zaslúžene si pripísalo tri body. Za zmienku stojí, že legenda ZHBL v drese Zera Peter Grujbár odohral svoj stý zápas v lige bez prerušenia.

ZERO ZÁHORSKA VES – HBC IEPURII BROTHERS DNV 7:1 (3:0,3:1,1:0)
Góly: kováčik.mar 2, grujbár.p, kováčik.mir, žvach, baláž, Lachkovič / biznár.e

Vylúčenia 4:1

Thc bez štyroch potrestaných hráčov odohrali svoj najlepší zápas v lige. Výrazne zlepšili disciplínu, čo sa odzrkadlilo aj v zápase, keď sa súper nedostal k presilovkám.

HBK VIKINGS VEĽKÉ LEVARE – THC LÚKY 7 3:7 (2:0,1:2,0:5)
Góly: chrupka 2, Ivanič / orlovský 2, pupák 2, kuták 2, ondriska.t

Vylúčenia 4:3 navyše čerovský.mich /luky/ 10 ot.

Lozorno v šlágri kola porazilo Petržalku aj napriek deviatim vylúčeniam na 2 minúty a vďaka výbornému výkonu brankára Miznera. Hkl-mjm sa nevedeli presadiť gólovo, a preto odišli z Lozorna bez bodov.

HBK LOZORNSKÍ ORLI – HKL-MJM PETRŽALKA 5:3 (2:0,1:1,2:2)
Góly: michalička.m, brenner, holúbek, havlík, Sládek / kamenár, kanich, virág

Vylúčenia 9:4

Niet čo hodnotiť. Zohrania prišli ôsmi, čo nemohlo dopadnúť inak ako debaklom.

HBC PARKOVISKO ZOHOR – SHBK LIZARDS STUPAVA 1:16 (1:8,0:3,0:5)
Góly: Šimončič / strapák 5, mikulčík 3, danko 2, runák 2, podmajerský, zemeš, haco, kvasznovszký

Vylúčenia 0:2

Do konca druhej tretiny vyrovnaný zápas, potom však Stupava v snahe vyrovnať otvorila hru, čo "démoni" využili a z brejkov rozhodli zápas vo svoj prospech.

DEMONS BRATISLAVA – BLIZZARD STUPAVA 8:3 (2:0,1:2,5:1)
Góly: Augustín 2, cibuľa 2, peczena 2, andris, hulík / Havránek, sýkora, mašek