Viac než 30 000 zobrazení! Vďaka vám...


By fhbl.sk - Posted on 21 október 2009

Od založenia nášho portálu ubehol iba mesiac, no už dnes sa s vami môžme podeliť o radosť z viac než 30 000 zobrazení našej stránky. Za to všetko patrí vďaka vám, našim čitateľom.

 

Čím sme výnimoční?

Naša "internetová stránka" vám od založenia podáva najrýchlejšie informácie o výsledkoch, prestupoch, zraneniach a vôbec všetkých zaujímavostiach zo sveta Farskej hokejbalovej ligy. Snažíme sa o čo najväčšiu objektivitu a nestrannosť. Z vašich doterajších ohlasov usudzujeme, že sa nám to i darí. Ako jediní vám dávame možnosť vyjadriť svoj vlastný názor prostredníctvom komentárov i blogov.

Ako sme to dokázali?

Za všetky tieto úspechy patrí vďaka jedine vám, našim čitateľom. Bez vašej podpory i produktívnej kritiky by sme to určite nezvládli. Veľká vďaka patrí i našim spolupracovníkom Jurovi, u nás známemu ako Hugo16, ktorý nám posiela najčerstvejšie výsledky tretej ligy, tiež Peťovi za výsledky z prvej i druhej ligy, Maťovi a mnohým ďalším. Ak chcete i vy prispieť k rastu tohto projektu, neváhajte a kontaktujte nás na redakcia@fhbl.sk.

Sme radi, že naše ciele spojiť všetkých milovníkov hokejbalu na jednom mieste a vytvoriť kolektív, ktorý sa má o čom porozprávať, slávia vo vašich radoch úspech. Aj keď sa pri každej práci narazí na isté úskalia, sme presvedčení, že naša práca má zmysel.

S poďakovaním a prianím veľa príjemných chvíľ strávených na našom webe

Nezávislá redakcia FHBL.sk

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)
Obrázok používateľa sloniik

pekna robota, len tak dalej :)

thanks  ;-)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
18 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.