Veľkolepé otvorenie seneckého ihriska, nechýbali ani hráči KHL


By joziva - Posted on 20 júl 2013

Na otvorení zrekonštruovaného seneckého ihriska mohli diváci stretnúť aj Miroslava Šatana, Romana Kukumberga, či Michela Miklíka.

Senecká hokejbalová liga dopísala svoju ďalšiu kapitolu iba pred troma týždňami, no hráči sa už dnes tešia na nový, už 21. ročník dlhodobej súťaže. Jedným z hlavných dôvodov je aj očakávané otvorenie vynoveného seneckého areálu. Mestské zastupiteľstvo totiž dodržalo sľub a starý areál prešiel kompletnou rekonštrukciou.

Dňa piateho júla sa konal deň otvorených striedačiek. V exhibičných zápasoch sa predstavili aj hráči z hokejovej KHL. Diváci tak v Senci mohli vidieť hokejbalové majstrovstvo Romana Kukumberga, či Michela Miklíka. Krstným otcom ihriska sa stal dlhoročný kapitán slovenského hokejovej reprezentácie Miroslav Šatan.

Nechýbala pri tom ani kultúrna vložka. Priamo na ploche to rozbalil Majk Spirit a petržalský projekt 4D. Vskutku veľkolepé bolo aj vyvrcholenie v podobe ohňostroja. Priamo v areáli momentálne sídli aj Bufet u Ceca, ktorý značne zvyšuje komfort všetkých návštevníkov i hráčov.

Ďalšou zaujímavou akciou, na ktorú sa Senčania môžu tešiť je Playboy Cup, ktorý napíše svoj prvý ročník. Hrať sa bude systémom 4+1, podľa platných pravidiel SHbÚ. Jedinou výnimkou bude nepovinná prilba, hoci organizátor jej využitie výslovne odporúča.

Propozície turnaja:

Organizátor: Bufet u Ceca

Dátum: 17-18. augusta 2013

Miesto: Senec, Novomeského ulica

Predpokladaný hrací čas: 2x15min, môže byť upravený s ohľadom na počet prihlásených tímov

Štartovné: 100€ + 30€ kaucia, ktorá sa vráti po skončení turnaja

V cene je zahrnuté občerstvenie (guláš, párky) a pitný režim počas zápasov.

Prihlášky: E-mail – borkovic.matus@gmail.com

Bližšie info, ubytovanie: +421 903 858 853 T.Tengeri, +421 910 921 324 M.Borkovič

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.5 (8 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.