V Trenčíne je pripravené netradičné vyhodnotenie sezóny


By TOPhbl.sk - Posted on 21 jún 2012

V nedeľu 24.6.2012 sa v Trenčíne o 11:00 uskutoční vyhodnotenie 22. ročníka Trenčíanskej hokejbalovej ligy, ktorá sa vlani stala TOPhbl regionálnou súťažou Slovenska.

Trenčín čaká netrdičné vyhodnotenie súťaže. Organizačný výbor totiž pripravil vyhodnotenie spojené so strieľaním samostatných nájazdov a ďalšími súťažmi.

Organizátor pozýva všetkých záujemcov (po dohode uvádzame neupravované znenie):

PRAVIDLÁ NÁJAZDOV: Do 22.6.2012 do 20:00 nahláste dve 2-členné družstvá zo svojho tímu + v prípade záujmu jedno náhradné, ktoré bude prípadne doplnené do „pavúka“ na počet družstiev 32, pričom prednosť majú lepšie umiestnení v lige. Z týchto družstiev bude vytvorený „pavúk“ až po finále. Strieľať budú proti sebe dve vylosované družstvá, každý hráč po 2 nájazdy. Každú sériu bude chytať iný brankár. Pri nerozhodnom stave za každé družstvo strieľajú až do rozhodnutia po 1 nájazde hráči striedavo. V 1.kole sa nemôžu stretnúť družstvá toho istého tímu.

Nájazdy budú chytať 3 brankári, ktorí budú oslovení podľa poradia v hlasovaní o najlepšieho brankára.

Členovia víťazného družstva nájazdov dostanú pohár a taktiež najlepší brankár dostane pohár.

PRAVIDLÁ STREĽBY: Do 22.6.2012 do 20:00 nahláste dvoch hráčov zo svojho tímu + v prípade záujmu jednoho náhradníka, ktorý bude prípadne doplnený do „pavúka“ na počet 32, pričom prednosť majú lepšie umiestnení v lige. Strieľať sa bude na upravenú bránku (výrezy).

Víťaz streľby získava pohár.

SÚŤAŽ O NAJTVRDŠIU STRELU

Do 22.6.2012 do 20:00 náhláste dvoch hráčov, v prípade záujmu jednoho náhradníka, ktorý bude prípadne doplnený do počtu 32, pričom prednosť majú lepšie umiestnení v lige. Každý hráč má 2 pokusy. Víťaz získava pohár.

V prípade nenaplnenia pavúkov sa môžu záujemcovia (a to aj nečlenovia ligy) dohlásiť na ihrisku od 10:00 do 11:00.

Medzi sériami budú vyhodnotené individuálne ocenenia celej ligy.
Jediná podmienka je dres materského tímu (a dobrá nálada...).

Žiadame vedúcich mužstiev, aby do 22.6.2012 do 20:00 zaslali menovitý zoznam zloženia družstiev (hokejbaltn@gmail.com) a zároveň zabezpečili účasť víťazov individuálnych ocenení, zverejnených na stránke www.thbl2009.estranky.sk.

Pri cenách, o ktorých ste rozhodovali hlasovaním, bude zverejnené poradie prvých troch, zoradené v abecednom poradí.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)

No pre nás Trenčanov to zase až tak netradičné nie je práve naopak sa to začína u nás už stávať tradíciou, každú sezónu máme vyhodnotenie a minulú sezónu sme už mali takéto ité vyhodnotenie spojené zo všetkými týmyto súťažami.

Kvalitná liga si zaslúži kvalitné vyhodnotenie :)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
13 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.