Výber Zlatých Moraviec o čosi lepší ako úradujúci majster

By Štefan Vaňo - Posted on 14 marec 2011

V Zlatých Moravciach si spestrili program zápasom hviezd miestnej súťaže.

V sobotu sa uskutočnil exhibičný zápas medzi mužstvom Benetton (posledný víťaz v ZMHL) vs Výber hráčov ZMHL ligy.

Zápas bol od začiatku ako na hojdačke, šance sa striedali na oboch stranách, ale v prvej tretine skórovali len hráči Výberu ZMHL. Z množstva šancí dokázali využiť dve, na čo mužstvo Benettonu nedokázalo využiť ani jednu.

V druhej tretine sa roztrhlo vrece s gólmi na oboch stranách. Brankári si ale svoje miesto zastali, ukázali divákom, že neboli nominovaní len náhodou a vychytali ešte ďalšie gólové príležitosti na oboch stranách.

V tretej tretine pokračoval útočný hokej na oboch stranách a skóre pekne narastalo ako na strane Výberu tak aj na strane Benettonu na konečných 14 : 11 pre výber ZMHL.
V prvej prestávke si hráči zastrieľali na presnosť. Kto mal prestnú mušku a trafil do plechovky odniesol si ju ako prémiu, ktorá bola samozrejme naplnená PIVOM. V tejto súťaži sa lepšie darilo hráčom Výberu ZMHL ktorý porazili Benetton 2 : 1.

V druhej prestávke si to mužstvá rozdali v samostatných nájazdoch po 5 hráčov na každej strane a skončilo to remízou 3:3.

S prehľadom rozhodoval rozhodca zo ZMHL Braňo – CIO Králik.

Za najlepšieho hráča tohto zápasu bol vyhlásený brankár Výberu ZMHL HAVETTA Peter
Po skončení zápasu sa hráči z oboch mužstiev presunuli do Štefanca ( miestny podnik ), aby doplnili tekutiny, ktoré vypotili počas zápasu a pochutnali si na dobrom guláši.