Víkend hokejbalových šampiónov 2013 - druhý boj o titul regionálneho majstra


By TOPhbl.sk - Posted on 10 júl 2013

V dňoch 24. a 25. augusta sa bude druhýkrát bojovať o titul kráľa regionálnych líg.

Prvý boj o titul kráľa regionálnych líg už máme za sebou. Vlani Skaličania potvrdili na ihrisku, že ich liga disponuje najlepšími hokejbalistami na Slovensku. Tento rok budú mať Záhoráci možnosť svoju pozíciu obhájiť a pre ostatné mužstvá prichádza šanca ich z tróna zosadiť. Na záver augusta nás totiž čaká druhý ročník Víkendu hokejbalových šampiónov.

Tento rok sa bude o titul kráľa regionálnych líg bojovať v dňoch 24. a 25. augusta 2013. Miestom konania bude opäť moderná hokejbalová aréna v Gajaroch. Organizátorom podujatia je občianske združenie ŠOK - Šport Osveta Kultúra v spolupráci s TOPhbl.sk. Do organizačného tímu však pribudol ďalší silný partner - Slovenská hokejbalová únia.

"Sme veľmi radi, že sa do organizačného kolektívu pripojil aj riadiaci orgán hokejbalu na Slovensku - SHBÚ. O spolupráci sme diskutovali už v uplynulom ročníku a tento rok nám bola podaná pomocná ruka, ktorú naozaj potrebujeme. Vlani bol totiž turnaj o poznanie nákladnejší, než sme predpokladali, a tak sme organizáciu druhého ročníka zvažovali. Presvedčil nás však záujem klubov a ja verím, že aj tento rok vytvoríme na záver augusta skutočný hokejbalový sviatok," vraví organizátor podujatia Ján Ivančík.

Do Víkendu hokejbalových šampiónov 2013 sa môžu prihlásiť prednostne 2 najlepšie umiestnené tímy z každej regionálnej súťaže na Slovensku. V prípade neúčasti ligového šampióna, resp. porazeného finalistu prechádza pozvánka na zvyšné kluby v lige.

Cieľ turnaja je teda jasný. Dať všetkým regionálnym šampiónom na Slovensku možnosť zmerať si sily s celoštátnou konkurenciou. Regionálne tituly tak zrazu môžu nabrať výrazne ligotavejší lesk a celé Slovensko bude môcť pozorovať, ktorá regionálna súťaž má skutočne hokejbalové zázemie.

Organizátor: TOPhbl.sk a občianske združenie ŠOK - Šport Osveta Kultúra, v spolupráci so SHBÚ

Dátum: 24. a 25. august 2013

Dejisko: Aréna 71, Gajary

Predpokladaný hrací čas: 2x12 min (so zastavovaním), môže byť upravený s ohľadom na počet prihlásených tímov

Pravidlá: platné pravidlá SHbÚ, herný systém 5+1. Nakoľko ide o turnaj regionálnych líg s rôznymi povinnými výstrojami, prilba nebude povinná, ale organizátor jej využitie odporúča.

Zápisné: 120€/klub

Okrem hokejbalu budú pripravené i ďalšie, sprievodné atrakcie.

Prihlasovanie a podrobné informácie:

info@sokoz.sk, redakcia@tophbl.sk

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (5 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.