Víťazom druhej ligy v Banskej Bystrici Serafins Eagles Liptovská Lužná


By TOPhbl.sk - Posted on 18 júl 2017

Týždeň po skončení prvej ligy v Banskej Bystrici skončila svoju púť aj druhá najvyššia súťaž v metropole stredného Slovenska.

Po vyvrcholení prvej ligy v Banskej Bystrici pozná svojho nového majstra už aj druhá najvyššie súťaž v strede Slovenska. Stal sa ním klub Serafins Eagles Liptovská Lužná, ktorý si v dvoch finálových drámach poradil tesne s Hbk Autos. Tretie miesto ukoristili Foresters, ktorí po samostatných nájazdoch zdolali Kremnicu v sérii hranej na jeden zápas.

O 3.miesto:

Hbk Foresters BB 2:1 Hbk Kremnica Wolves po SN (0:0,1:1,0:0)

Góly: Marcinek-Schwarz, rozhodujúci nájazd Chudý. Strely na bránu: 18:22, vylúčenia: 1-0. Hviezdy zápasu: Procházka – Rajchman.

Hralo sa na jeden víťazný zápas.

Finále - 1.zápas (sobota)

Hbk Autos 0:1 Hbk Serafins Eagles Liptovská Lužná (0:1.0:0,0:0)

Gól: Dudáš. Strely na bránu: 10-17, vylúčenia: 3-3. Hviezdy zápasu: Mahdal – Dudáš.

2.zápas:

Hbk Autos BB 1:2 Serafins Eagles Liptovská Lužná (1:1,0:0,0:1)

Góly: Pilný – Benek,Sila. Strely na bránu: 12-13 vylúčenia 3-5. Hviezdy zápasu: Martuš -Mišák

Jakub Moravčík (Hbk Autos pre bystricoviny.sk):  „Sezónu hodnotím veľmi pozitívne, zišli sme sa dobrá partia, ktorá chcela vyhrávať. Do play-off sme išli s najvyššími ambíciami, ale nepodarilo sa nám ich naplniť. Myslím si, že s druhým miestom môžeme byť spokojní, keďže sme spolu hrali prvý rok a každý jeden zápas v iných formáciách.“

Maroš Števák (Hbk Serafins Liptovská Lužná pre bystricoviny.sk): Čo nám pokrivkávalo, bola strelecká úspešnosť. Buď sme strieľali málo, alebo neúspešne. V rozhodujúcich zápasoch sa nám však vždy nejako podarilo vyhrať o aspoň jeden gól. Vrcholom pre mňa boli semifinálové zápasy proti chalanom z HbK Foresters, ktorí vyhrali základnú časť.  Tak isto finále bolo náročné.“

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.