Spolupráca s nami


Máte hokejbalový klub? Máte klubové logo vo vysokej kvalite? Máte informácie, ktorých by podľa Vás mali všetci vedieť? Chystá sa prípravný zápas? Plánujete turnaj? Máte záujem o publicitu? Máte záujem o reklamu alebo o výmenu bannerov?

Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali áno, tak ste na tej najsprávnejšej adrese. Kto Vám môže poskytnúť lepšie služby ako my - najväčší a najobjektívnejší portál o hokejbalovom dianí nielen na Slovensku?

Ponúkame reklamu a reklamnú spoluprácu za špeciálnych podmienok. Ak máte akékoľvek zaujímavé informácie, fotografie, otázky alebo dotazy kontaktujte nás na redakcia(zavináč)tophbl.sk a my vám s radosťou, čo najskôr odpovieme.

Server TOPhbl.sk taktiež umožňuje zástupcom všetkých klubov, aby vyjadrili svoj názor. Je tak možné učiniť po každom odohratom kole zaslaním mailu na redakcia(zavináč)tophbl.sk. Všetky názory budú pridané k pozápasovému info do sekcie "povedali po zápase:".

Ak máte záujem o reklamu na našom webe, kontaktujte nás na redakcia@tophbl.sk.

 

Propagujte nás!

Páči sa Vám náš portál a chceli by ste sa podieľať na šírení hokejbalových správ. Zapojte aj Váš web do spolupráce s najväčším hokejbalovým portálom na Slovensku.

Logo TOPhbl - JPG:

TOPhbl.sk - Slovenský hokejbalový portál

Vydavateľ:

Xalan s.r.o.
Nedbalova 11
949 12, Nitra

redakcia@tophbl.sk

Ročník: 9.

Dátum založenia: 2. augusta 2009

Forma aktualizácie: Priebežná

ISSN: 2453-7071

Šéfredaktor:

Ján Ivančík

Redaktori:

Jozef Ivančík
Peter Procházka
Adriana Migrová
Ladislav Kováč
Peter Ernest

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.