Senec: Víkend plný zaujímavého hokejbalu


By Andrej Ravasz - Posted on 23 marec 2013

Čo zaujímavé prinesie víkend v Senci? Predpovedá Andrej Ravasz.

Cez víkend nás čaká studené počasie avšak bez zrážok, a tak by sa malo odohrať kompletné kolo.

V sobotu sa v úvodnom dueli stretnú dva tímy  zo spodnej časti tabuľky – Skeletons Senec a nováčik Savage Petržalka. Miernym favoritom sú bojovníci z Petržalky, majú o 9 bodov viac, výrazne lepšie skóre a výsledky. Prvý duel sa skončil výhrou Savage 4:1.

 

V druhom nás v Modre čaká zaujímavé derby medzi „devilsákmi“, keď ten Petržalský si zmeria sily s mladým récanským Devilsom. Petržalský Devils je miernym favoritom zápasu, nakoľko v jeho prospech hovorí dlhoročná história a skúsený káder. Réca má mladý behavý tím a určite nedarujú body, takže na zápase sa bude na čo pozerať. Prvý duel vyhrali Petržalčania 5:3.

 

V záverečnom sobotnom dueli nás čaká šláger celého kola medzi finalistami posledních rokov Watbergom Senec a modranskými Orlami. Súboj týchto rivalov sľubuje veľmi dobrý hokejbal. V prvom zápase sa zrodilo víťaztvo Orlov, keď boli prví kto Watberg obral tento rok o body. Zápas sa skonči 2:1 po samostatných nájazdoch.

 

V úvodnom nedeľnom zápase nás čaká priamy súboj o 7. priečku medzi pezinskými Pavúkmi a Dunajskou Lužnou. Čaká sa vyrovnaný duel, ktorý rozhodnú maličkosti. Prvý boj sa skončil výhrou Pezinčanov v pomere 3:1

 

V druhom nedeľnom dueli nás čaká opäť kvalitný hokejbal, keď si zmerajú sily dva senecké kluby Playboy a Leaders. Miernym favoritom tohoto zápolenia je Leaders, ktorý v posledních kolách púšťa body len ťažko, naopak Playboy sa po prehrách prepadol na pre nich nezvyklo nízke šieste miesto. Prvý zápas sa skončil výhrou Leaders po samostatných nájazdoch 2:1.

 

V predposlednom dueli víkendu sa stretnú tradičný súperi posledných rokov, hráči Bernolákova a Predátorov z Novej Dedinky. Favoritom sú hráči Bernolákova, ktorí atakujú priečky zaručujúce playoff.  Malo by to byť tzv. povinné víťaztvo, ale tie sa nie vždy rodia ľahko. Prvý zápas vyhralo Bernolákovo s prehľadom 5:0.

 

Záverečný boj bude šláger dvoch posledných celkov keď si Eagles zmeria sily so seneckým Panthers. Je to súboj o predposednú priečku. Čaká sa vyrovnaný hokejbal, v ktorom rozhodnú maličkosti. V prvom dueli sa tešili z výhry Panteri keď zdolali Eagles 4:3 po samostatných nájazdoch.

Všetci pevne veríme najmä v to, že sa konečne dočkáme kompletného kola, nakoľko počasie to v poslednej dobe nedovoľuje.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
7 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.