Proti Čechom s tromi zmenami v nominácii


By joziva - Posted on 02 december 2016

"V reprezentácii osobné úspechy neexistujú. Prvoradý je tím Slovenska," povedal donominovaný Lukáš Maděra pre TOPhbl.sk.

Slovenská reprezentácia sa od piatka bude pripravovať v Gajaroch, kde si aj trikrát zmeria sily so súperom z Česka. V nominácii národného tímu napokon došlo k trom zmenám, keď ospravedlnenky trénerskému tandemu zaslali Martin Kollár (Martin), Peter Doskočil (Pruské) a Daniel Okuliar (Vrútky).

Ich miesta v trojzápase tak zaujmú Lukáš Maděra z Pruského, Adam Fumač z LG (vlani tiež pôsobil v Pruskom) a obranca Pavol Blahút, ktorý si oblieka dres Ružinova.

„Priznám sa, že som už nomináciu nečakal, a to ani ako náhradník. Som preto veľmi rád, že som sa dostal do reprezentácie,“ povedal pre TOPhbl.sk Maděra a na margo osobných ambícii dodal: „Žiadne ciele si pred týmto zrazom nekladiem. V reprezentácii osobné úspechy neexistujú. Prvoradý je tím Slovenska a jeho výsledky."

Slovensko si s Českom zmeria sily v piatok 2. decembra 2016 o 20:00, zvyšné stretnutia sa odohrajú v sobotu 3. decembra 2016 o 10:30 a 15:00.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.