Pred Víkendom šampiónov prešla „tuningom“ i gajarská hala


By Ján Ivančík - Posted on 26 január 2017

Aréna 71 privíta účastníkov Víkendu šampiónov s niekoľkými významnými novinkami.

Gajarská hala sa za posledné obdobie výrazne zmenila, zmodernizovala a zvýšila svoj komfort pre návštevníkov. Citeľnú zmenu zaznamenali hráči i diváci už počas Flames Cupu. Ešte väčšie „vychytávky“ sú však pripravené na Víkend hokejbalových šampiónov. Na turnaj regionálnych majstrov si domáci hostitelia pripravili viacero veľmi príjemných prekvapení.

Od leta sa v hale veľa zmenilo. Pribudli a skompletizovali sa obe tribúny, takže diváci si môžu vychutnať v tomto smere zvýšený komfort. Doladili sme i niektoré drobnosti. Ďalšiu fázu veľkých prerábok sme si nechali na zimnú prestávku,“ hovorí pre TOPhbl.sk manažér Gajár Stanislav Libo.

O čo teda ide? „Už na Flames Cupe boli pre účastníkov k dispozícii dve šatne navyše. Dlhodobo sme si uvedomovali nedostatok šatní a snažili sme sa na tom popracovať. Na Víkende hokejbalových šampiónov to bude ešte o level vyššie. Pripravených bude sedem šatní pre tímy. Samozrejme, ideme krok po kroku a nepôjde o úplne finálnu verziu ich vzhľadu. Tú budeme dolaďovať v priebehu roka. Pre tímy by ale malo ísť o podstatné zvýšenie komfortu,“ dodáva gajarský manažér.

Na Záhorí sa teda postupuje krok za krokom k stálemu zvyšovaniu štandardu. Šatne ale nie sú jediným tuningom haly pred významným turnajom.

„Musím pochváliť Peťa Taškára, ktorý počas týždňa zapracoval a k dispozícii máme čisto nový box pre časomeračov. Ľudia, ktorí sa starajú o priebeh turnaja tak budú mať omnoho lepšie podmienky na svoju prácu. Počas turnaja v boxe strávia i desať, dvanásť hodín. Teraz sa nebudú musieť báť, že ich trafí loptička, pretože kabínka je oddelená plexisklom a zabezpečené je i osvetlenie a kúrenie,“ dodáva Libo.

Záhoráci ale mysleli aj na návštevníkov. Práve vďaka Víkendu šampiónov sa Aréna 71 dohodla na reklamnej spolupráci s firmou Radiolan, ktorá je poskytovateľom internetu v Gajaroch. Návštevníkov tak čaká rozšírené wifi pokrytie a zvýšená kvalita signálu. 

 
Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
12 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.