Počas exhibície i "stretávka" majstrov sveta zo St. John's


By Ján Ivančík - Posted on 09 júl 2014

"V hľadisku mi trošku chýbalo viac detí, ktoré by sa prišli pozrieť na svoje hokejové vzory,“ povedal Marek Slovák pre TOPhbl.sk.

Majstrovstvá sveta v hokejbale juniorov priniesli aj oživujúci  sprievodný program. Divácky najzaujímavejšia bola exhibícia medzi úradujúcimi seniorskými majstrami sveta a hokejovými osobnosťami. Marek Slovák si v podstate mohol vyberať, na ktorej strane bude hrať.

„Hokejbal i majstrovstvá sveta juniorov je treba spropagovať. Ľudia sa prišli pozrieť na exhibíciu, ktorá bola podľa mňa vydarená, prišlo aj dosť známych ľudí. V hľadisku mi však trošku chýbalo viac detí, ktoré by sa prišli pozrieť na svoje hokejové vzory,“ vraví  hokejista, pre ktorého je hokejbal každoročnou výplňou voľného času po skončení hokejovej sezóny.

„Po sezóne sa hokejbalu venujem, pretože ma to baví a je to skvelý doplnok k letnej príprave. Navyše sa veľmi dobre zabavím v kolektíve, s chalanmi si skvelo rozumieme,“ vraví hokejbalový majster sveta, ktorý na klubovej úrovni oblieka dres Nitrianskych rytierov.

Nuž  a aké bolo zvítanie v kolektíve so „zlatými chlapcami“ zo St. John’s? „Dlho sme sa nevideli, s niektorými aj rok. S niektorými chalanmi som, samozrejme, častejšie v kontakte. Počas exhibície si ale zobrali voľno tí, ktorí pracujú a mohli sme sa konečne opäť stretnúť,“ dodal pre TOPhbl.sk Marek Slovák.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 2 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.