Partnerom Országh Cupu je opäť aj Bison Sportswear!


By TOPhbl.sk - Posted on 03 jún 2019

Országh Cup sa nezadržateľne blíži a všetko podstatné naň je už pripravené!

Už počas najbližšieho víkendu (8. a 9. júna) ožije celá Banská Bystrica hokejbalom. Chystá sa totiž obľúbený Országh Cup, ktorý je dlhodobo najväčším hokejbalovým turnajom široko-ďaleko. Aj tento rok sa na ňom predstaví osemnásť tímov, prešpikovaných zvučnými hokejbalovými, ale aj hokejovými menami.

Medzi partnermi turnaja, samozrejme, nemôže chýbať ani Bison Sportswear, výrobca dresov a športového príslušenstva na mieru.

Ako po minulé roky, aj tentoraz venoval popredný český výrobca dresov pre víťazov zaujímavé vecné ceny.

Firma Bison Sportswear, s.r.o. je český výrobca športového oblečenia s dlhoročnou tradíciou. Zameriava sa na zákazkovú výrbu originálnych kolekcií, so špecifickým dizajnom. Ponúka výrobu sublimačne potlačených dresov, tímového oblečenia a doplnkov.

Dlhoročné skúsenosti s výrobou sa odrážajú v prepracovaných strihových prevedeniach všetkých výrobkov, ktoré firma pripravuje v spolupráci s klubmi príslušných športov. Používané materiály sú vyvrozorované českými dodávateľmi exkluzívne pre Bison Sportswear s.r.o. Kolektív skúsených grafikov firmy patrí k najlepším v odbore a sú pripravení zákazníkovi pomôcť v realizácii ich nápadov na vytvorenie originálnej grafiky pre oblečenie a dresy. Samozrejmosťou je vždy príprava grafického dizajnu zdarma.

Originálne tímové vybavenie – dokonalá prezentácia klubu

Firma Bison Sportswear je výnimočná tým, že klubom ponúka možnosť pripraviť si originálny klubový dizajn pre dresy, tímový súpravy, mikiny, soft shell bundy, polokošele, ručníky, vaky, minidresy, šály a ďalšie tímové vybavenie. Rozsah sortimentu je možné nájsť na: http://www.bison.cz/cz/tymove_vybaveni/

V čom spočíva najväčšie tajomstvo úspechu tohto českého výrobcu, ktorý je veľmi dobre etablovaný aj na slovenskom trhu?

„Naše dresy vyrábame v Česku a dôsledne dbáme predovšetkým na kvalitu našich výrobkov, pretože práve tým sa odlišujeme od masovej produkcie. Používame výlučne materiály od českých dodávateľov, u ktorých sme schopní garantovať maximálnu kvalitu a hygienickú bezpečnosť,“ povedal zástupca spoločnosti pre Slovensko Miloslav Bělohoubek.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.