Osemnásť tímov a dva dni kvalitného hokejbalu. To je nastávajúci Országh Cup


By Ján Ivančík - Posted on 22 máj 2019

Országh Cup čaká veľké výročie, pripravené sú aj zaujímavé novinky.

Už o chvíľku to vypukne! Desiaty ročník slávneho Országh Cup-u je plne pripravení a pripravených je aj osemnásť štartujúcich, ktorí sa na ňom tento rok predstavia. Hrať sa bude na dvoch štadiónoch – na hlavnej ploche zimného štadióna v Banskej Bystrici a počas soboty budú súboje prebiehať aj v Aréne Barani. Pre mužstvá je prichystaných desať šatní.

Hrací čas súbojov bude dvadsať minút, pričom diváci, ale najmä účastníci sa majú na čo tešiť. Okrem kvalitného hokejbalu organizátori pod vedením bratov Cabanovcov a Andreja Nemčeka každoročne pripravujú aj zaujímavý sprievodný program, ktorý nebude chýbať ani tento rok.

„Každý tím má pripravených pätnásť porcií gulášu, ktoré sú zahrnuté v štartovnom. K dispozícií budeme mať plné ozvučenie štadióna a aj obrazovku, ktoré umocnia športový zážitok. Fungovať bude už aj nové pohostinstvo pri štadióne a po prvý raz si vyskúšame súťaže v zručnosti, medzi ktorými budú nájazdy, či presnosť streľby. Pred finále čaká účastníkov tradičná ohňová šou,“ sumarizuje nuansy nastávajúceho jubilejného ročníka Martin Caban pre TOPhbl.sk.

Jedným z mediálnych partnerov je už tradične aj náš web. Všetko podstatné sa preto dozviete na TOPhbl.sk.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.