Osemnásť mančaftov sa v Banskej Bystrici pobije o prestížnu trofej, zápasy budú live


By Ján Ivančík - Posted on 07 jún 2019

Országh Cup napíše svoje desiate pokračovanie, zúčastní sa ho aj slovenská reprezentácia do dvadsaťtri rokov.

Už len niekoľko hodín nás delí od štartu jubilejného desiateho ročníka Országh Cupu, ktorý sa bude počas víkendu 8. a 9. júna hrať v Banskej Bystrici za účasti osemnástich tímov z celej republiky.

Banskobystričania hlásia plnú pripravenosť, pričom novinkou budú aj live online prenosy zo zápasov, a to vďaka spolupráci medzi organizačným štábom turnaja a extraligovým klubom HBK Protef P. Bystrica.

Organizátori zároveň upozorňujú návštevníkov, že počas soboty bude v Banskej Bystrici prebiehať maratón, a tak môže byť na viacerých miestach v okolí štadióna obmedzená doprava.

Partnerom podujatie je, rovnako ako pominulé roky, TOPhbl.sk. Všetky podstatné informácie preto nájdete na našom webe.

Ako je známe, na banskobystrickom turnaji sa predstaví aj slovenská reprezentácia do dvadsaťtri rokov. Jej nominácia na turnaj je nasledovná:

Brankári: Kirol Matúš (MHbK Lords Ball Svit), Kudlák Matej (HBK Adler Trebišov)

Obrancovia: Martinka Sebastián (HBC DT Považská Bystrica), Sahul Ján (HBK Kometa Vrútky), Študenc Jakub (HBC Košice), Česánek Boris (MŠK Kežmarok), Muráň Erik, Semaňák Martin (obaja MHbK Lords Ball Svit)

Útočníci: Deneš Boris, Andráško Jakub (obaja HBC DT Považská Bystrica), Svitana René (MŠK Spišská Belá), Soveľ Jakub,  (MHbK Lords Ball Svit), Sontag Samuel, Longauer Gerhard (obaja HBC Košice), Farbák Andrej (HBK Kometa Vrútky), Krčmárik Filip (ŠK 98 Pruské), Sóos Ladislav (LG Bratislava), Martin Balogáč (MŠK HMHK bauska. Vranov nad Topľou)
 

Zatiaľ nikto nehlasoval

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 15 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.