Országh Cup s prvým krížikom, už teraz je dvadsať prihlásených tímov


By Ján Ivančík - Posted on 27 marec 2019

Országh Cup oslavuje svoje prvé "krížikové" jubileum. Opäť sa je na čo tešiť.

Písal sa rok 2009, kedy sa partia nadšencov spýtala slovenskéh hokejovéh reprezentanta a súčasného hokejového kouča Vladimíra Országha, či by nepodporil ich myšlienku prestížneho hokejbalového turnaja. Od tohto momentu ubehlo už neuveriteľných desať rokov a za ten čas sa podujatie zmenilo na najväší hokejbalový turnaj v Európe, ktorý každoročne víta desiatky tímov z celého Slovenska, ale aj zahraničia.

Jubilejný desiaty ročník slávneho Országh Cupu sa bude opäť konať v Banskej Bystrici a opäť sľubuje mimoriadnu kvalitu. Už dnes je na podujatie prihlásených dvadsať mužstiev a organizátori vravia, že práve od  počtu prihlásených budú závisieť aj všetky ostatné organizáčné detaily. Isté však je, že úvodné buly padne 8. júna na zimnom štadióne v Banskej Bystrici a na tom istom mieste o deň neskôr spoznáme nového šampióna z tohto turnaja.

"Veľmi sa tešíme na tento jubilejný ročník a na ďalšiu edíciu Országh Cupu. Pripravené máme viaceré zaujímavosti, no turnaj by sa mal niesť v rovnakom duchu, ako po minulé roky. Počas desiatich rokov sa stále snažíme zlepšovať a dolaďovať detaily a inak to nebude ani tento raz," povedal pre TOPhbl.sk Martin Caban, hlavný organizátor najväčšieho hokejbalového turnaja v Európe.

Rovnako ako po minulé roky, ani tento raz nebude medzi mediálnymi partnermi chýbať náš web, ktorý bude prinášať z Banskej Bystrice zaujímavosti, výsledky, štatistiky i fotografie.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.