Od tretej do piatej hokejbal na fare súťažne nebude, preview 25.kola I.FHbL


By Ján Ivančík - Posted on 16 október 2009

HVTT, ani Suomi sa nad dvadsiatympiatym kolom trápiť nemusia. Výhru majú vo vrecku už teraz. Lákadlom kola pravdepodobne otvárací duel medzi Devils a Raffales.

 

12:00 DEVILS TIP: Devils HK 99 RAFFALES

Otvárací duel by mal zaujať najviac priaznivcov hokejbalu na Fara Aréne. Už o dvanástej sa totiž môže rozhodnúť o ambíciách Devilsu na titul. Súpermi im budú hráči Raffales. Zelení vedia potrápiť kohokoľvek. Uvidíme, či premôžu "diabla".

13:00 ARC KNIGHTS TIP: ARC REVCO JOKERIT

Nováčik proti skúseným harcovníkom. Revco si zahrá proti ARC. V minulej sezóne by možno voľka víťaza definitívne padla na Jokerit, tento rok je však všetko inak. Knights ťahajú šnúru úžasných výkonov. Tá je v podstate nepretržitá celú jeseň. Preto predpokladáme, že zdolajú i "šašov - farbiarov".

14:00 TIGRI TIP: Vlci VLCI

Beznádejne posledné mužstvo si zmeria sily s Vlkmi. Tí sa od svojho znovuzrodenia prezentujú výbornými výkonmi. Predpokladá sa, že hráči s nitrianskym znakom na hrudi nebudú pre hokejistov väčšou prekážkou.

15:00 SUOMI CHRENOVÁ kontumácia pre Chrenovú ZÁMSKI RANGERS

Nad výsledkom tohto zápasu sa trápiť nemusíme. Už dnes vieme vďaka novému pravidlu zo začiatku tejto sezóny povedať, že Chrenová si odnesie dva body. Zámski Rangers naposledy nezabezpečili rozhodcovskú dvojicu na zápas, a tak si tentokrát nezahrajú.

16:00 TEAM COYOTES kontumácia pre HVTT HVTT ČERMÁŇ

Podobná situácia postretla i HVTT. Coyotes v 24.kole nepískali, a tak kontumačne prehrávajú tento zápas. Hokejbal na fare sa teda súťažne nebude hrať od tretej do piatej.

17:00 CAPITALS TIP: Belasí BELASÍ

Belasí sa pobijú s Capitals a predpokladáme, že z tohto duelu výdu spokojnejší. Naposledy si urobili strelecké hody na oslabenom Gorazde. Capitals stále čaká na výhru, ktorá by mu zabezpečila zotrvanie v lige. Bude to práve proti Belasým?

18:00 SV GORAZD TIP: Adler HBK ADLER NITRA

SV si ponepríjemnom zážitku s Belasými bude chcieť napraviť chuť na Adlere Nitra. To je ale zrejme príliš tvrdý oriešok pre partiu SV. Očakávame, že ak obe mužstvá nastúpia v plnej zbroji, Gorazd opäť nedopadne dobre.

19:00 LIPA TEAM TIP: Lipa ESÁ

Na záver kola si to rozdá úradujúci majster s Esami. "Kartári" sú síce nepríjemným súperom pre každého a to najmä svojou nevyspytateľnosťou, no tentokrát sa asi senzácia diať nebude. Keby sa nejaká stala, bol by to hit roka.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (1 vote)
Značky

 DEVILS - RAFALES 1

ARC - REVCO 1X

TIGRI - VLCI 2

CAPITALS - BELASI  2

SV - ADLER 2 (Ak bude chytat PUS vo forme tak X2)

LIPA - ESA 1

Devils - Rafales X

ARC - Jokerit   1

Tigri - Vlci   2

Caps - Belasí  2

SV - Adler  2

Lipa - Esá  1

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.