Nové Zámky: Guerillas opäť s bezkonkurenčnou výhrou

By TOPhbl.sk - Posted on 05 október 2012

V Nových Zámkoch pokračovala miestna liga súbojmi štvrtého kola.

Po minulotýžňovom odloženom 3.kole v  nedeľu 30.9. 2012 tromi stretnutiami 4.kola pokračovala Novozámocká hokejbalová liga. V prvom zápase sa stretol nováčik ligy mužstvo Rangers s mužstvom Dragons Bánov.  Kesania nastúpili na zápas po sobotňajších hodoch čo sa evidentne prejavilo aj na ich výkone. Prvú tretinu síce vyhrali nad outsiderom pohodlne 2 : 0, no potom hráči Rangers vycítili šancu na dobrý výsledok a postupne vyrovnávali hru aj skóre. Nakoniec sa však hráči Bánova spamätali a s odretými ušami vydolovali víťazstvo. V druhom súboji sa majster Z.Panáci stretli s Hrobármi. Po vyrovnaných dvoch tretinách v ktorých brankár Hrobárov čelili viacerím strelám sa hráči Z.Panákov nakoniec presadili až v tej záverečnej, ktorú vyhrali 5 : 0 . Posledným zápasom dňa bol súboj druhého s prvým v tabuľke mužstiev  Guerillas  - Slza . Vicemajster mužstvo Guerillas si až nečakane hladko poradilo so svojím súperom aj keď „veterán“ v bráne Slzy R. Andi robil čo mohol. Nepomohla mu však nedôrazná obrana, keď veľa gólov padlo po dorážkach striel a z bezprostrednej blízkosti. Gerilky jasne zviťazili a potvrdili tak svoje líderské postavenie v tabuľke.

9.00 h    Rangers   -  D. Bánov       4  :  7         /0:2, 3:3, 1:2 /

Góly: Szabó 2, Kodada, Slávik  -  Kováč 3, Kozár 2, Rosival

10.30 h    Z. Panáci   -  Hrobári      7  :  2     /2:1, 0:1, 5:0 /

Góly: Oremus 2, Strieborný 2, Kolek 2, Váczlav – Adamka 2

12.00 h    Guerillas    -  Slza            9  :  1     /1:0, 3:0, 5:1 /

Góly: Ostrožlík F. 4, Vitek 3, Broškovič, Papiernik  - Nagy