Nahliadnite, ako vznikajú dresy a tričká pre šampiónov


By TOPhbl.sk - Posted on 26 január 2017

Víťaz Víkendu hokejbalových šampiónov odíde v sade jedinečných tričiek od spoločnosti Bison Sportswear, s.r.o.

Firma Bison Sportswear, s.r.o. je český výrobca športového oblečenia s dlhoročnou tradíciou. Zameriava sa na zákazkovú výrobu originálnych kolekcii so špecifickým dizajnom. Ponúka výrobu sublimačne potlačených dresov, tímového oblečenia a doplnkov.

"Ako český výrobca naše dresy vyrábame výlučne v ČR a dôsledne dbáme na ich kvalitu. To nás odlišuje od masovej produkcie. Používame výlučne materiály od dodávateľov, u ktorých sme schopní garantovať maximálnu kvalitu a hygienickú nezávadnosť," hovorí zástupca spoločnosti Miloš Bělohoubek, ktorý dodáva: "Našou špecialitou je najmä výroba podľa priania objednávateľa so špeciálnym izajnom. Nevyrábame unifikované dizajny, ale pre každý klub alebo tím pripravujeme vlastný, štýlový dizajn."

To sa potvrdí aj na Víkende hokejbalových šampiónov. Víťaz turnaja odíde so sadou jedinečných tričiek pre víťaza. Bison Sportswear okrem toho venuje i ďalšie predmety pre individuálne súťaže a ocenenia na turnaji. 

"Sme veľmi radi, že jedným z hlavných sponzorov podujatia je práve Bison Sportswear. Ide totiž o etablovanú firmu a seriózneho partnera, na ktorého sa vždy dá spoľahnúť," vraví Ján Ivančík, jeden z organizátorov turnaja.

Ak teda na ihrisku nechcete vyzerať ako všetci ostatní, ale túžite zaujať originalitou, Bison Sportswear, s.r.o. je správna voľba. 

Nahliadnuť do výrobného procesu Bison Sportswear, s.r.o. môžete na týchto odkazoch:

http://www.bison.cz/cz/video_vyroba/
http://www.bison.cz/cz/foto_vyroba/

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.