N. Zámky: Amsterdam potrápil Panákov, no na body nesiahol

By TOPhbl.sk - Posted on 08 máj 2017

V spolupráci s Filipom Koleňákom vám prinášame výsledky 6. kola ligy v Nových Zámkoch.

Výsledky 6. kola – 07.05.2017 nedeľa:

09:00 Nové Zámky U18 : HBK Vandali 5:2 (1:1; 1:1; 3:0)
Nové Zámky U18: Mihalčin 3+0, Otruba 2+0, Hajdúch 0+4, Mičik 0+1
HBK Vandali: Sádovský 1+0, Szabo 0+1, Gál A. 1+0, Guštara 0+1

Nové Zámky U18 vo svojom 11 vystúpení v lige zaznamenali svoje prvé víťazstvo, keď v záverečnej časti po hattricku Mihalčina otočili zápas a vyhrali 5:2. HBK Vandali v oslabenej zostave zrejme podcenili svojho súpera a čaká ich veľmi ťažký boj o play-off.  Výborný výkon predviedol aj brankár U18 Julínek, ktorý počas celého zápasu držal svoj tím výbornými zákrokmi.

10:30 Amsterdam: Zámski Panáci 6:7 (4:0; 2:2; 0:5)
Hráč zápasu: Hajdúch (Nové Zámky U18)
Amsterdam: Hlavačka 2+0, Guštara 0+2, Kudrna A. 1+0, Vnuk 2+0, Kovacs 1+1,
Zámski Panáci: Penzéš 2+0, Ostrožlík 0+4, Jasso 0+1, Kopecký 1+1, Šimek 1+0, Bodoki 1+0, Štefánik A. 1+1,  Kolek 0+1, Grošaft 1+0

Panáci druhé kolo po sebe zaznamenali nevídaný obrat, keď po druhej tretine ešte prehrávali 6:2 a prakticky nikto im nedával šancu na výhru. V poslednej tretina sa ale karta otočila, Panáci prakticky Amsterdam nepúšťali z pásma a zo svojho veľkého tlaku vyťažili 5 gólov a zavŕšili druhý výborný obrat v sezóne. Spolupráca Penzeš-Ostrožlík zaznamenala až 6 bodov a zrejme ona potiahla svoj tím k obratu.
Hráč zápasu: Ostrožlík (Zámski Panáci)

12:00 Nové Zámky U18 : Guerillas 5:12 (1:6; 2:2; 2:4)
Nové Zámky U18: Mihalčin 1+2, Hajdúch 2+0, Hložek 0+1, Kucharovič 1+0, Farkaš 1+0
Guerillas: Židuljak 2+1, Molnár 0+2, Rigo 4+1, Lengyel 1+1, Hariš 0+2, Deák 1+1, Koleňák 0+2, Borik 0+1, Tarics 1+1, Lehocký 2+2, Mego 1+0

V poslednom stretntí dňa diváci videli od začiatku jednoznačný priebeh po 1. Tretine bol stav 1:6  a zápas sa už dohrával. Za Guerillas sa vo výbornej forme ukázala spolupráca Rigo- Lehocký, keď si v zápase pripísali až 9 bodov. Nové Zámky U18 vďaka dvom gólom Hajdúcha upravila stav zápasu na konečných 5:12.
Hráč zápasu: Rigo (Guerillas)