Hokejbalový júl patrí najmä bošanskému Winners Bison Cup-u


By Ján Ivančík - Posted on 19 apríl 2019

Winners Bison Cup v Bošanoch sa bude hrať už po siedmy raz.

Winners Bison Cup je najväčším slovenským turnajom, čo do počtu mužstiev, vo formáte štyroch hráčov a brankára. Tento rok napíše podujatie už siedmu edíciu, a to  v termíne  26. až 28. júla 2019.

"Organizačný tím srdečne pozýva nadšencov hokejbalu na tradičný turnaj Winners Bison cupu 2K19. Registráciu sme spustili už 5. januára a rekordnom čase - za päť dní sa registrovalo 21 tímov. Registrácia pre tímy je stále  online. V doterajšej histórií sa letného turnaja zúčastnilo 116 mužstiev. Víťaznú minuloročnú trofej nad hlavu zdvihli hokejbalisti HG Excel Topoľčany, ktorí vo finále porazili mužstvo HBK Kladivári Partizánske po nájazdoch. Tento ročník pripravujeme live stream s dávkou zápasov množstvom cien. Chýbať nebude ani skvelá hudba, či tombola. Novinkou je tzv. "Challenge", ktorú mužstvám predstavia organizátori pred začiatkom turnaja," povedal pre TOPhbl.sk Ivan Valko, hlavný organizátor podujatia.

Konečná uzávierka registrácie je 20. mája 2019. Turnaja sa môžu zúčastniť len tímy a kluby, ktoré sa zaregistrujú a v riadnom termíne uhradia štartovné na účet.

Prihlásiť sa je možné cez riadne vyplnený registračný on-line formulár na stránke https://winners-bisoncup.webnode.sk/on-line-registracia/

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
13 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.