I.SHbL Bratislava-Záhorie: Stupava do finále, Farma vyrovnala

By Ladislav Kováč - Posted on 09 jún 2012

V druhom semifinále rozhodla Stupava o svojom postupe, Slovan stratil postupový mečbal.

Bratislavsko-zohorská liga pokračovala druhými zápasmi semifinále, ktoré mohli definitívne rozlúsknuť otázku, kto si zmeria sily v tohtoročnom finále. Toto očakávanie sa naplnilo iba z polovice.

Výsledky 2.semifinálových stretnutí  I.SHbL Bratislava-Záhorie:

V emotívnom zápase "fanúšikovia Slovana" premrhali svoj postupový mečbal. Ešte sedem minút pred koncom totiž vyhrávali o tri góly, no následne prišiel gólový hurikán v podaní petržalského výberu.

V závere "farmári" vyprovokovali bitku a našli recept na zvrat stretnutia. Dvanásť sekúnd pred záverom sa im podarilo vyrovnať a v úvodnej minúte predĺženia vsietili víťazný gól súvoja. Tým si vynútili tretí, rozhodujúci zápas, ktorý sa hrá zajtra o 10:00 v Petržalke.

HBC Farma Petržalka - HBT Slovan Fans Bratislava 4:3p.p. (0:1 0:2 3:0 - 1:0)

Góly: M.Merschitz 2, M.Kanich, Ra.Kováč - J.Guráň, J.Rzavský, J.Rímsky

Hralo sa v Petržalke , stav série 1:1

Vo vyrovnanej sérií, v ktorej dominovali brankári mala navrch Stupava. Lizards gólom do prázdnej bránky spečatili postup a po trojročnej odmlke si opäť zahrajú prvoligové finále.

Demons Lozorno - ŠHBK Lizards Stupava 1:3 (0:1 1:1 0:1)

Góly: A.Brener - D.Danko, J.Švec, M.Mikulčík

Hralo sa v Lozorne Stav série 0:2

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (4 votes)