Hokejbalová odplata v Kátlovciach aj s úrokmi


By Ján Ivančík - Posted on 15 júl 2011

V Kátlovciach usporiadali kvalitný turnaj regionálnej úrovne.

Štvrtý ročník turnaja Summer Cup sa stal korisťou domáceho výberu KHL. Pozvanie do Kátloviec prijali Barca Lopašov zo Záhoria, Diabli z Vrbového, Staré pušky Levice, Minnesota Wild Nižná a domáci tohtoročný víťaz KHL - Rangers of the Doom.

Výborné občerstvenie, šarmantné bufetárky, bohatá tombola a predovšetkým skvelé zápasy prilákali do športového areálu veľa priaznivcov. Najdramatickejší zápas bol o 3.miesto , kde zvíťazili chlapci z Nižnej nad Rangermi až na samostatné nájazdy.

Finále bolo záležitosťou Výberu KHL a mužstva z Lopašova. Domáci mali čo súperom vracať, keďže pred mesiacom na záhorackom Exotika Cupe ich vyprášili v zápase o postup do finále 4:1. Zápas to bol nekompromisný, tvrdý , s výbornými brankármi na oboch stranách. Nakoniec šťastie sa priklonilo na stranu domácich a tak putovný pohár zostal opäť doma.

Najlepší strelcom sa stal Jakub Tomi z Barca Lopašov, brankárom Roman Hlavatovič z Výberu KHL a najlepším hráčom Peter Turkovič z Minnesoty.

K zvýšeniu kvality tohto turnaja prispela aj dvojica extraligových arbitrov, ktorá výborným a profesionálnym rozhodovaním bdela nad korketnosťou všetkých zápasov a súbojov.

Výsledky:
A skupina: Rangers-Vrbové 3:0, Rangers –Nižná 4:0,Vrbové –Nižná 4:5
B skupina :Výber KHL –Barca 3:5,Výber KHL – Levice 7:0, Barca – Levice 11:0
Semifinále : Rangers – Výber KHL 1:2, Barca – Nižná 3:1
O 5.miesto Levice –Vrbové 2:5
O 3.miesto Rangers – Nižná 4:4 na sam.nájazdy 1:2
Finále : Výber KHL Kátlovce- BARCA Lopašov 3:1

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.