Hlavne si to užime spolu s fanúšikmi


By Ján Ivančík - Posted on 06 apríl 2019

Považania majú fantastických fanúšikov, ktorí sa prejavovali celú sezónu. Teraz ich chcú v play-off potešiť.

Považania sa vo štvrťfinále stretnú s Pruský a aj napriek tomu, že ich tím trápi maródka, mali by byť v tejto sérii miernym favoritom. Proti kvalitne pripravenému súperovi to však nebude mať PROTEF jednoduché. Prušťania totiž disponujú najproduktívnejšou trojicou v celej súťaži.

„Všetky tímy, ktoré postúpili do play-off sú dosť kvalitné. Od brankára, cez trénera až po posledného hráča,“ hovorí Roman Bujdák pre TOPhbl.sk, podľa ktorého nestačí strážiť iba niektorých hráčov súpera.

Považania vlani skončili ako víťaz základnej časti. Súčasné štvrté miesto sa preto javí ako mierny ústup z pozícií.

„Nepovedal by som to. Minulú sezónu sme si dali latku dosť vysoko. Vyhrať dvanásť zápasov za sebou, to je úspech, ktorý sa ťažko prekonáva. Náš cieľ tento raz však bol skončiť do štvrtého miesta,“ konštatuje líder považskobystrického tímu.

Ako teda do play-off proti Pruskému? „Použijem staré známe – začíname od 0:0. Máme osvedčené veci, ktoré fungujú, takže meniť nebudeme nič,“ vraví Bujdák a dodáva: „Play-off si chceme najmä užiť aj s našimi fanúšikmi.“

Majú modro-bieli aj nejaké eso v rukáve? „Pribudnú k nám aj noví chalani, ktorým skočila hokejová sezóna,“ pousmial sa na záver Bujdák.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
14 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.