GCM potvrdilo úlohu prekvapivého favorita, Ďurický opäť kraľoval, výsledky 21.kola III.FHbL

By fhbl.sk - Posted on 02 november 2009

Prinášame Vám kompletný sumár výsledkov 21.kola III.FHbL. V ňom si GCM poradilo s Amatérmi, Davosnapokon otočil duel s Wilds a Jaydci utrpeli zahanbujúcu porážku s Lamers.

15:00 GCM 10:8 HBC AMATÉRI

Góly: T. Musial 5, P. Musial 2, Ramadan 2, Varga - Peciar 4, Lukáčik 3, Spál

Domáci: nevyjadrili sa (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)
Hostia: nevyjadrili sa (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)

16:00 WILDS 7:8 HBC DAVOS

Góly: A. Brestovský 2, Gaža 2, Šugra 2, J. Brestovský - Fábry 5, Hindický 2, Jankulár

Domáci: "Dnešný zápas bol, čo do kvality veľmi dobrý, striedali sa silnejšie a slabšie momenty na oboch stranách, mrzí ma že sme nedokázali udržať výhru za stavu 7:4 pre nás, začo si ale môžeme sami, každopádne sme mali nato aby sme Davos v súčasnej situácii zdolali ale na konci mali aj viac šťastia, prehra mrzí ale víťazom gratulujeme, vyhrali zaslúžene." Adam Brestovský
Hostia: "Zápas sme začali vo svižnom tempe a súpera sme moc nepúšali do veľkých šancí. V našej bráne sa objavil polozranený kapitán a miestami bolo vidno,že tam naozaj stojí prvýrkrát.Obviňovať ho nemáme prečo, lebo nás aj podržal. Síce sme prehrávali, dokázali sme sa zmobilizovať a do konca druhej tretiny stav stretnutia aj otočiť. Ale prišlo poľavenie v úvode tretej tretiny a dostali sme góly..V piatej minúte tretej tretiny sa nám zranil brankár a hráč ktorý ho zastúpil si svoju pozíciu naozaj užil, nepustil gól a my sme konečne začali skórovať. Duel sme nakonec dotiahli do víťazného konca, na čo som nesmierne hrdý na chalanov, že sme tak pekne zabojovali. Hor sa na Jazdcov." Michal Fábry.

Góly: Zelenaj 2 - ml. Ďurický (čestný hráč) 11, R. Veľký 5, Benc 2

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)

Že ti Jano neni trápne chodiť chlapcom dávať 11 gólov... Nič v zlom ale, nechápem ťa. To si dokazuješ volačo? Minule sme sa o tom rozprávali, že je nefér keď môžeš hrať aj tri ligy za tri dni. Čo keby si hral v jeden víkend iba jednu ligu? Širo

Neviem kedy bolo to minule...asi niekedy ked si sa rozpraval sam so sebou. Vobec ta nemusi trapit to, preco chodim hravat tretiu ligu a chodim aj druhu.. ale dobre tak na okraj.. Vyuzivam len to, co je povolene a v pravidlach. Keby som sa s tebou o tom niekedy (minule) bavil, tak by som spomenul urcite aj to. Nechodim chlapcom davat 11golov, chodim sa tam zabavit a hlavne je to pre mna trening. Jediny mozny v tyzdni, lebo som pracovne dost vytazeny. A chalani ma zavolaju ked treba, nikdy som sa nikam netlacil a nikdy ani nebudem, nepotrebujem to. Tak ked sa budes chciet opat rozpravat, ako minule, tak staci zavolat a nevypisuj tu o mne. Dakujem.

Ja som ťa nechcel uraziť alebo sa ťa dotknúť...

Niektorí len o tom rozprávajú len v tichosti. Nerozprával som sa o tom s tebou, ale s chlapcami na fare. Trápi to viacerých. Pravidlá to samozrejme umožňujú, ale pravidlá (a ich dodatky) sú vytvorené tak, aby vyhovovali len určitým ľuďom (ako tebe), aby mohli hrávať za hocikoho a hocikedy! Trénovať sa dá aj tak, že budeš chlapcom nahrávať a nie strieľať 11 gólov. Zvlášť keď je rozhodnuté... Ako povedal jeden človek na fare, to už s niečím hraničí, ale to tu nebudem rozpisovať. Keď chce nech ti to povie sám. Aj ked je to zbytočné. Niektorí jedotlivci na fare budú mať vždy vačšie výhody ako iní. Tak to tam bolo a tak to bude. Zavolať ti nemám kam. Nemám tvoje číslo.

širo

mato nema to význam....sak  je to trápne ked niekto može šecko a niekto nie, nazval by som to diskrimanácia, ale nebudem to tu riešit,Pravdila maju byt pre všetkých rovnáke , nie takéto nezmysli.Jano tie pravidla nevymylsle ale tež by mal mat trochu morálnej vole, neviem čo mu dava treta liga a nasukavanie 11 golov, keby na ne prihral nepoviem ani slovo...

Neviem chlapci,ale asi si nerozumieme. Ja v tom nevidim nejaku diskriminaciu, alebo nieco take ako: "niekto moze vsetko a niekto nie". Kazdy ma sancu dostat sa do repre. Ja som si tiez myslel, ze je to nemozne a podarilo sa mi to, takze nevidim v tom problem. Stoji to vela usilia a financii, ale da sa to. Ja vidim problem len v tom (to je tak skor do buducna) , ze ked cestnych hracov bude tak 40-50ks a budu hrat vsade, ze z toho bude jeden velky gulas.

Zdravím, chcem vedieť kedy dokončíte tabuľku po 21. kole.

A kedy bude jasne, že či sme postupili.

CH.C. BYVOLY

statistiky updatnute

Ja som z Byvolov a vyhrali sme 8:2 pre doplnenie vysledkov a double kill sa mi zda ze vyhrali 6:1 neviem na 100%.

Dik Lukas za doplnenie, ak by ten posledny vysledok bol zle dajte vediet opravim.