Gajarčanov čaká galavečer a odovzdávanie cien „Hokejbalista roka“


By Ján Ivančík - Posted on 26 november 2015

V sobotu je na Záhorí pripravená poriadna oslava a to nie iba hokejbalová. Gajarčania totiž pripravujú veľkolepý galavečer s celodenným programom.

Klub gajarských „plameňov“ čaká ďalší veľký míľnik. Po druhý raz sa totiž uskutoční slávnostný galavečer, ktorého cieľom je okrem iného aj udelenie ceny Hokejbalista roka.

„Po vydarenom prvom ročníku pripravujeme pre hráčov a ich rodiny aj tento rok galavečer, na ktorom sa môžu hráči a ich rodiny lepšie spoznať, zabaviť a v neposlednom rade im týmto chceme poďakovať za celoročnú prácu a obetu,“ vraví pre TOPhbl.sk Stanislav Libo z klubu L2 Hockey Gajary Flames.

Kým vlani si neboli organizátori istí, aký úspech bude mať plánovaná akcia, tento rok neskrývajú pozitívne prekvapenie.

„Trošku sa obávam, či nám kapacita reštaurácie v Aréne 71 bude stačiť,“ smeje sa Libo a dodáva: „Záujem zo strany hráčov a ich rodín je naozaj veľký a to nás nesmierne teší. Keď človek vidí, ako sa v jeden večer vie stretnúť takmer dvesto ľudí, ktorí majú úprimný záujem na fungovaní tohto klubu, môžeme si povedať, že sme naozaj jedna rodina, ako to hlása naše motto. Verím, že sa všetci spolu zabavíme, užijeme si pekný večer a oceníme i prácu jednotlivcov.“

Čo všetko je teda na víkendový galavečer pripravené? Nuda by vraj byť nemala.

Čaká nás naozaj bohatý a celodenný program. Všetko sa začne turnajom prípraviek U10 a U8. Následne nás čaká súboj mužov s Nitrianskymi rytiermi Nitra a po ňom už hokejky odložíme, no pravé súperenie ešte iba začne. V aréne sa totiž rozpúta stretnutie v zorb futbale, pri ktorom si hráči naozaj nikdy nič nedarujú. Potom nás čaká posedenie, tombola a aj zopár prekvapení. Vyhlasovať budeme opäť Hokejbalista roka, čo je zrejme najväčšia udalosť celého večera. Hráči, ale aj ich rodiny sa na to už veľmi tešia,“ usmieva sa Stanislav Libo, manažér, tréner, ale aj hráč seniorského mužstva Gajár.

V tombole pritom nebudú chýbať vskutku zaujímavé ceny. „Sme veľmi radi, že za galavečerom stoja i naši silní partneri. Poďakovanie patrí najmä spoločnosti Bison Sportswear a TOPhbl.sk. Podujatia sa zúčastní aj starosta obce Gajary, ktorý je taktiež našim podporovateľom,“ informuje prvý muž hokejbalu v Gajaroch.

Od svojho vzniku prešli Flames kus cesty. Po výstavbe haly a jej doplnkov sa podarilo dať dokopy veľkú partiu ľudí, ktorá zabezpečuje chod klubu na všetkých úrovniach. Aj preto môže malá obec na Záhorí zbierať hokejbalové prvenstvá v takmer všetkých vekových kategóriách,“ teší sa z dobre vykonanej práce manažér klubu zo Záhoria.
 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.