Extraligisti štartujú jeden po druhom prípravu


By Ján Ivančík - Posted on 07 august 2019

Extraligové mančafty hlásia návrat do formy. Letný dril je síce otravný, no o to podstatnejší.

Extraligisti začínajú prípravu. Medzi prvými sa do letného drilu pustili Ružinovčania, ktorým sa vlaňajšia desiata priečka máli. Prípravu už započali aj Skaličania, Vrútky, Jokerit a LG Bratislava.

Ružinov ohlásil štart prípravy s dvanástimi hráčmi v závere júla. Trénovať by sa malo trikrát týždenne a postupne by sa mali do cyklu zapájať aj ďalší hráči.

Nezaháľa ani majster zo Skalice, ktorý zverejnil prvý tréning v úvode augusta. Hráči naháňajú kondičku na futbalovom štadióne, pričom Skalica sa bude musieť v novom ročníku zaobísť bez viacerých zvučných mien, ktoré ju v uplynulých rokoch doviedli k úspechom (Válek, Rampáček a ďalší).

Sezónu v plnom prúde už neplánuje ukončiť ani LG Bratislava, ktoré vlani dostalo stopku už vo štvrťfinále od Považskej Bystrice. Bratislavčania začali s kondičnými prípravami, pričom v blízkej budúcnosti plánujú presadnúť do hokejbalového módu. Medzi prvými posilami je brankár Dubnický.

V utorok 6. augusta sa začalo naháňanie formy aj medzi hráčmi Komety Vrútky. Tí veria, že už čoskoro budú mať vynovený aj domáci stánok a extraliga im bude v novom ročníku chutiť.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
12 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.