Demons ťahali v šlágri za kratší koniec, v tabuľke sa prepadli na 6. miesto

By Michal Runák - Posted on 25 október 2010

V spolupráci so Zero TV vám prinášame jedinečný pohľad na výsledkový sumár víkendových stretnutí ZHbL.

Demons Bratislava - HKL-MJM Petržalka 5:10 - hralo sa v Lozorne
Góly – smutný 3, kyselák.m, salay - merschitz.m 3, pribyla 2, kováč 2, novák, varinský, ligás
Asistencie – hulík 2, kyselák.m, Vrábel, Augustín, salay - merschitz.m 3, novák 2, pribyla, vigláš, maňko, varinský, kováč
Vylúčenia na 2tm – štroffek 2x, kyselák.m - kamenár, ligás, maňko
HBC Iepurii Brothers - HBK Lozornskí Orli 2:14 - hralo sa v Lozorne
Góly – michalička.m 4, biznár 3, attl 3, Sládek, mízner.d, poncer, sloboda - švajda, goldschmeid
Asistencie – mízner.d 4, michalička.m 3, poncer 3, sloboda 3, biznár - tinka, fajčík, Imrich
Vylúčenia na 2tm – havlík, michalička.m /// szabo.m, poor

Sobota:

HBT Slovan Fans - HK Raptors Bratislava 3:2 (1:1,0:1,2:0)
Góly: Divald, Guba, Rzavský - Polgár, Fencl
Asistencie: – stopiak, kovalík, prekop, nemec - luchava
Vylúčenia: na 2tm – stopiak, nemec - kolačný, hrazdíra, luchava

VT – luchava 5+10+th, gyorodi 5+th, pokorný 10ot /vsetci raptors/

V zápase začali lepšie hostia, ktorí viedli 1:0 i 2:1. Slovanisti sa však nevzdávali a svoju prevahu v tretej tretine korunovali dvoma gólmi, pričom ten rozhodujúci padol necelú minútu pred koncom. Po zápase bol napadnutý hráč domácich Kovalík a disciplinárka bude mať opäť prácu.

Jokerit Petržalka - Zero Záhorská Ves 14:2 (7:0,4:1,3:1)
Góly:

kováč.ro 5, sekot 3, dobrík 3, Augustín 2, valent.t - režný, krebs
Asistencie: Augustín 4, kováč.ro 3, dobrík 2, valent.m 2, antal 2, sekot, valent.t, šoška - režný, vavrek
Vylúčenia: na 2tm – sekot, dobrík -

VT – šoška /jokerit/ 10 ot

Domáci rozhodli o svojom triumfe už v úvodnej tretine a získali povinné tri body.

ŠHBK Lizards Stupava - THC Lúky 7 14:0 (2:0,6:0,6:0)
Góly Strapák 5, P. Zelenák 3, Kvasznovszky 2, Pašek, Glomba, Podmajerský, Hambálek
Asistencie – strapák 3, hambálek 2, runák 2, zelenák.p 2, zelenák.m 2, udvároš, pašek, Štefan, glomba, haco, kvaszňovský, podmajerský -
Vylúčenia na 2tm – hambálek, strapák, kvaszňovszký, podmajerský, david, zelenák.m, pašek - gajanec 2x, čerovský.mich, hlavenka

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.3 (12 votes)