Charitatívny ŠOK Open nevynechá svoje siedme pokračovanie!


By joziva - Posted on 04 júl 2021

Po siedmy raz sa hokejbalisti stretnú v Nitre, aby si poriadne zahrali a zároveň pomohli tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Nitrianska Fara Aréna privíta už po siedmy raz tradičný charitatívny turnaj ŠOK Open - Malý turnaj s veľkou myšlienkou. Podujatie hrané systémom 3v3 organizuje občianske združenie ŠOK - Šport Osveta Kultúra, hlavným mediálnym partnerom je TOPhbl.sk.

Osem tímov sa v sobotu 10. júla stretne, aby si nielen dobre zahrali, ale aj pomohli dobrej veci. Výťažok zo štartovného totiž v plnej miere poputuje na pomoc rodine Ťapajovej, ktorá sa aj pre pandémiu ocitla v zložitej životnej situácii.

"Máme za sebou veľmi ťažké a zvláštne obdobie pandémie, ktoré všetko rýchlo mení. Dlho sme preto nevedeli, či bude možné a bezpečné turnaj zorganizovať. Momentálne to ale vyzerá pozitívne a sme preto veľmi radi, že aj keď sa všetko pripravuje veľmi narýchlo, črtá sa pred nami pekný turnaj, prostredníctvom ktorého budú môcť hokejbalisti opäť raz pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú," povedal pre TOPhbl.sk jeden z organizátorov turnaja Ján Ivančík.

Pre hygienické opatrenia bude aj tento rok chýbať tradičný guláš, avšak organizátori pre účastníkov zabezpečia zdravé občerstvenie a pitný režim. Okrem hokejbalu bude hrať počas celého turnaja kvalitná hudba, chýbať nebude ani komentovanie zápasov a pre návštevníkov s potomstvom bude pripravená aj mini detská zóna s malým skákacím hradom. Na víťazov a individuálne ocenených čakajú aj vecné ceny.

Podujatie sa koná s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja. Všetky dôležité informácie budú priebežne aktualizované na webe a facebooku TOPhbl.sk, kde nájdete výsledky, štatistiky a tiež fotografie, či videá.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.