Česi očakávajú od dvojzápasu v Gajaroch tvrdú prípravu na šampionát


By joziva - Posted on 07 február 2013

"Pred dvoma rokmi v Nitre to bola najlepšia možná príprava na šampionát," vraví pred dvojzápasom v Gajaroch GM Česka Adam Karnet.

Po turnaji v Plzni čaká na slovenskú seniorskú reprezentáciu ďalšia náročná skúška. Naši reprezentanti sa totiž opäť stretnú s výberom z Česka. Tentoraz ale na domácej pôde. V Gajaroch sa na začiatku marca chystá ďalší z klasických "bratovražedných" bojov.

"Z posledného merania síl v Nitre pred MS v Bratislave si všetci pamätáme najmä to, že išlo o dva vypäté zápasy v enormnom tempe, s množstvom tvrdých súbojov na hranici pravidiel a podarených akcií. Inými slovami, bola to tá najlepšia príprava na šampionát," povedal pre hokejbal.cz GM českej reprezentácie Adam Karnet.

Česi od kanadského šampionátu očakávajú ešte viac ako od MS 2011 v Bratislave. "Pripravujeme sa na to, že MS v Kanade predčia Bratislavu v rýchlosti, technickosti aj tvrdosti. Kanaďania budú chcieť na domácej pôde dokázať, že patria na trón najlepších hokejbalistov na svete. Urobia pre to prvé aj posledné. Veď nám už na prelome rokov, samozrejme v dobrom, odkázali, že sa máme poriadne pripraviť," dodal Karnet.

Nominácia Českej republiky na dvojzápas v Gajaroch 2. a 3. marca 2013:

Brankári:  Jan Šimara (Letohrad), Leoš Gerlich (Kert Park)
Obrancovia:  Michal Dědič, Tomáš Kudela, Radek Soukup (všichni Kladno), Miroslav Růžička, Daniel Prášek (oba Ústí nad Labem), Marian Juráček, Josef Blažek (oba Vlašim), Martin Vašek (Karviná)
Náhradníci: Jaroslav Pospíšil (Kert Park), Tomáš Hák (Pardubice)
Útočníci: Jan Krtička, Martin Kruček, Lukáš Plzák (Kert Park), Ondřej Kejř, Michal Průcha (Plzeň), Daniel Hnízdil, Radek Šíma (Kladno), Tomáš Wróbel (Karviná), Lukáš Hudeček (Vlašim), Jan Střecha (Jihlava), Aleš Kypet (Most), Ondřej Lux (Letohrad)
Náhradníci: Lukáš Myslivec (Kert Park), Pavel Dušek, Libor Topolánek (Vlašim).
 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
11 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.