Víkend šampiónov: Bukovinka bojuje o postup, štvrťfinalisti sa rysujú


By TOPhbl.sk - Posted on 24 január 2015

Prinášame vám priebežne aktualizovaný prehľad výsledkov Víkendu hokejbalových šampiónov 2014/2015.

ŠTATISTIKY A TABUĽKY NÁJDETE NA TOMTO ODKAZE

ŠTATISTIKY A TABUĽKY NÁJDETE NA TOMTO ODKAZE

Rozdelenie skupín Víkendu  hokejbalových šampiónov 2014/2015:

A-skupina: Lizards Stupava (finalista I.SHbL Bratislava-Záhorie), Haliganda Pezinok (víťaz ligy v Pezinku), Wolfs Senica (víťaz turnaja mesta Senica, klub hráva v skalickej lige), Vikings Skalica (víťaz Skalickej ligy), Bukovinka Zvolen (I. tím mesto Zvolen, 4. miesto ligy v Banskej Bystrici)

B-skupina: Farma Petržalka (víťaz I.SHbL Bratislava-Záhorie), Dream Team (víťaz Kysuckej hokejbalovej ligy), Univerzál Košice (víťaz ligy základnej časti I. ligy v Košiciach, bronzový medailista), Indiáni Skalica (finalista ligy v Skalici), Hbk Krupina (víťaz ligy v Banskej Bystrici)

Predstavenie jednotlivých účastníkov nájdete na stránke TOPhbl.sk počas predturnajového týždňa.

Rozlosovanie turnaja:

Program sobota:

8:00 Lizards Stupava 0:1 (0:0) Vikings Skalica

Góly: -19:42 Martinusík

Tresty: 11:15 Čapka - 19:56 Martinusík


8:45 Farma Petržalka 0:1 (0:0) Hbk Krupina

Góly: - 18:52 Velčický 

Tresty: 4:43 Kováč, 19:21 Merschitz - 15:54 Gabaj


9:30 Haliganda Pezinok 1:2 (0:1) Wolfs Senica

Góly: 19:50 Gaqo - 3:30 Vereš, 15:30 Vereš

Tresty: 1:40 Kramarič, 8:29 Gago, 18:52 Kramarič - 8:29 Vereš, 17:49 Prétory


10:15 Univerzál Košice  1:1 (0:1) Indiáni Skalica

Góly: 17:54 Jonec - 4:08 Ujváry

Tresty: 7:29 Fečko - 2:08 Ujváry, 14:41 Osčipovský


11:00 Hbk Krupina  1:1 (1:1) Dream Team

Góly: 3:25 Kuffa - 9:36 Drozdík

Tresty: 13:22 Najdek


11:45 Vikings Skalica  2:1 (1:0) Bukovinka Zvolen

Góly: 1:49 Zelenka, 18:44 Martinusík - 11:12 Konôpka

Tresty: 8:56 Jurík , 11: 05 Zelenka, 16:42 Kučera - 6:15 Fusek, 19:42 Václavík


12:30 Indiáni Skalica  2:4 (0:3) Farma Petržalka

Góly: 16:54 Janáč, 17:21 Romančík - 1:55 Axamit, 2:54 Kováč, 9:03 Merschitz, 11:17 Mydla

Tresty: 18:46 Romančík - 9:45 Mydla, 18:46 Synek


13:15 Wolfs Senica 2:4 (1:2) Lizards Stupava

Góly: 6:13 Illiť, 17:55 Bouhoddane - 4:11 Kečkeš, 9:33 Čapka, 19:01 Cajchan

Tresty:  9:16 Bouhoddane, 9:54 Illiť, 12:05 Štefek, 15:20 Štefek - 2:43 Sýkora, 12:22 Cajchan, 14:43 Božík


14:00 Univerzál Košice 4:2 (1:0) Dream Team

Góly: 3:35 Štefan, 11:43 Raschman, 16:17 Pivarník, 17:35 Weber - 16:04 Ondrušek, 19:22 Kupka

Tresty: -


14:45 Haliganda Pezinok 1:0 (0:0) Bukovinka Zvolen

Góly:  17:03 Kramarič -

Tresty: - 3:30 Nemec


15:30 Indiáni Skalica 0:0 (0:0) Hbk Krupina

Góly: 

Tresty: 10:15 Romančík, 17:55 Ujváry  - 2:20 Čulik, 6:05 Čulik, 8:55 Šávolt, 17:55 Müller


16:15 Wolfs Senica 1:3 (0:2) Vikings Skalica

Góly: 10:25 Klíma - 3:53 Martinusík, 5:13 Kopanica, 12:32 Heštera

Tresty: - 19:52 Kopanica


17:00 Farma Petržalka 3:3 (1:1) Univerzál Košice

Góly:  9:03 Antl, 14:15  Mydla, 16:22 Synek - 5:50 Raschman, 13:57 Pivarník, 14:41 Osčipovský

Tresty: 4:45 Synek - 


17:45 Lizards Stupava 5:1 (2:0) Haliganda Pezinok

Góly: 8:32 Pankúch, 8:54 Haco, 15:14 Švec, 15:25 Švec, 19:11 Cajchan - 16:26 Pečimut

Tresty: 15:43 Glomba - 2:42 Hromek


18:30 Dream Team 5:1 (1:4) Indiáni Skalica

Góly: 6:51 Kuffa - 0:31 Remešic, 3:46 Válek, 5:57 Romančík, 6:20 Borovička, 11:27 Válek

Tresty: 3:10 Kupka, 6:16 Regec, 14:41 Hajdúk, 16:49 Regec -13:00 Ujváry


19:15 Bukovinka Zvolen 2:1 (0:0) Wolfs Senica

Góly: 10:21 Nemec, 11:23 Václavík - 3:39 Nečas

Tresty: 1:52 Drozdík, 11:50 Andris - 5:44 Illiť

Vaše hodnotenie: None Priemer: 2.6 (5 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.