Víťaz Víkendu šampiónov odíde s jedinečnou sadou tričiek z luxusného materiálu!


By TOPhbl.sk - Posted on 28 október 2016

Vďaka spolupráci so spoločnosťou Bison Sportswear s.r.o. získa víťaz Víkendu šampiónov aj sadu jedinečných dresov.

Víkend hokejbalových šampiónov napíše svoje piate pokračovanie a s malým jubileom organizátori z občianskeho združenia ŠOK – Šport Osveta Kultúra pripravili opäť viacero zaujímavých noviniek a vylepšení. Jedným z najväčších je určite to, ktoré vznikne v spolupráci s dlhoročným partnerom podujatia, spoločnosťou Bison Sportswear, s.r.o.

Práve vďaka tomuto partnerovi odíde víťaz Víkendu šampiónov v sade jedinečných dresov, ktoré budú vyrobené zo špeciálneho materiálu CoMo. Ide o absolútnu novinku, ktorú má v ponuke jedine spoločnosť Bison Sportswear, s.r.o.

„Vďaka vzrastajúcemu objemu našej výroby sa môžeme aktívne podieľať na príprave nových materiálov, ktoré sú našimi dodávateľmi vyvíjané s ohľadom na skúsenosti našich špecialistov a požiadavky našich zákazníkov,“ hovorí Miloslav Bělohoubek zo spoločnosti Bison Sportswear, s.r.o. a pokračuje: „ Naše mnohoročné skúsenosti získané pri výrobe športových dresov sme zúročili pri vývoji nových materiálov, ktoré splňujú našu predstavu absolútnej TOP kvality. V tomto procese boli zohľadnené odozvy našich stálych zákazníkov, klubov a športovcov. Bez ich spolupráce by sme takéto výsledky nikdy nemohli dosiahnuť.“Pre Víkend hokejbalových šampiónov 2016/2017 bude pripravená sada v špeciálnom dizajne a nový kráľ regionálnych líg si tak bude môcť dovoliť prezentáciu mužstva v jedinečných dresoch s komfortom materiálu CoMo. Dizajn tričiek pre víťaza odhalíme už čoskoro.

Pokiaľ máte záujem aj vy zistiť, čo je to naozaj kvalitný materiál pre športové potreby, navštívte stránku bison.cz a dozviete sa viac.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
19 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.