Jaroslav Melíšek končí vo funkcii viceprezidenta ISBHF


By joziva - Posted on 18 december 2011

V piatok zasadal výkonný výbor, ktorý okrem voľby nového zástupcu do ISBHF schvaľoval i podmienky pre nového kandidáta na post reprezentačného trénera.

 

Svetovú hokejbalovú federáciu opúšťa slovenský zástupca Jaroslav Melíšek. Ten zastupoval Slovensko v ISBHF od jej vzniku. Melíšek pôsobil vo funkcii viceprezidenta.

V piatok 16.12.2011 do nočných hodín zasadal Výkonný výbor SHbÚ, kde bol zvolený zástupca Slovenska v ISBHF, terajší viceprezident pre zahraničie a média Slovenskej hokejbalovej únií Roman Török, ktorý vystrieda vo funkcií Jaroslava Melíška. Prezident Slovenskej hokejbalovej únie na svoj predošlý post znovu nekandidoval.

Zasadnutie kongresu ISBHF sa uskutoční v januári 2011 v španielskom Madride. Na ňom sa bude voliť nový prezident, ako aj celé nové vedenie asociácie.

Výkonný výbor prejednával i ďalšie dôležité záležitosti. Trénerovi slovenskej reprezentácie vypršala zmluva a v blízkej budúcnosti prebehne hlasovanie na obsadenie tohto postu. V SHbÚ schválil podmienky a kritéria pre uchádzačov o post trénera slovenskej hokejbalovej reprezentácie. Konkurz na nového trénera bol vypísaný a bude zverejnený v médiach.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)

turek je nezničititelny

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
20 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.