Bez prvej ligy sa stane duelom víkendu súboj Démonov s Vydrami


By Ján Ivančík - Posted on 25 október 2009

V nedeľu sa zrejme rozhodne o tom, kto obsadí po tejto sezóne druhú priečku. Zaujímavý môže byť i duel medzi trápiacou sa dvojicou Avalanche, Gladiators, či boj Maskotov s All Stars. Odradzujúce určite nebude ani derby medzi Spartou a Angels. Dvadsiatesiedme kolo teda prinesie množstvo súbojov tabuľkových susedov. Buďte aj vy pri tom! Fhbl.sk Vám prináša preview 27.kola druhej najvyššej FHbL. 

12:00 SPARTA TIP: Angels ANGELS

Na začiatok si to rozdajú štvrtý a piaty káder druhej ligy. Štvorbodový rozdiel medzi mužstvami sa teda môže buď scvrknúť, alebo ešte prehĺbiť. Porovnanie kvalít hovorí práve v prospech druhej možnosti. "Anjeli" si zrejme nenechajú újsť šancu na druhú priečku v takomto súboji.

13:00 MASKOTI TIP: Maskoti ALL STARS KLOKOČINA

Meranie síl ôsmeho s desiatym by mohlo mať ten správny nádych šlágra. All Stars sa určite budú snažiť vyhrať, veď dva body by ich mohli posunúť do prvej deviatky. Naopak, ak si budú Maskoti chcieť udržať ôsmu priečku, musia bodovať. Minuloročný prvoligista to však jednoznačne nebude mať ľahké.

14:00 AVALANCHE TIP: Gladiators HBK GLADIATORS

Dve trápiace sa mužstvá skrížia svoje zbrane. Avalanche sa pred koncom sezóny takmer úplne rozpadli, zatiaľ čo Gladiátorom narušilo pekný priebeh sezóny vylúčenie brankára. Odohrá sa tento zápas? Získa Avalanche body aj bez posíl, ktoré odišli ako posledné?

15:00 FLYERS TIP: Flyers P.N.CH NITRA

Relatívne istý postupujúci sa stretne s deviatym mužstvom priebežného bodovania. Rozdiel v počte bodov i v kvalite je markantný a preto očakávame jednostranný boj a dobíjanie brány P.N.CH. O čo zaujímavejšie by však bolo nečakané víťazstvo outsidera.

16:00 TORPÉDA TIP: United 69 UNITED 69

Zatiaľ posledné Torpéda sa budú snažiť bodovať na úkor United 69. Šieste mužstvo druhej ligy však svoju kožu lacno nepredá a predpokladá sa, že bude jednoznačným favoritom. Boje o záchranu sú však neuveriteľne napäté a každý bod môže rozhodnúť. Podarí sa Torpédam prekvapiť?

17:00 REBELS TIP: Rebels RED BAUER

Trináste miesto je priečka, ktorá rozdeľuje druhú ligu na kvalitatívne odlišnú fázu. Súboj tabuľkových susedov Rebels a Red Bauer pravdepodobne nebude mať nádych vyrovnaného derby. Red Bauer však potrebuje body ako soľ a kedy sa naskytne lepšia príležitosť, ak nie v tento deň?

18:00 PETERSON TIP: Warriors WARRIORS

Predposledný Peterson sa bude snažiť prekvapiť hostí z Lehoty. Prípadná výhra by modrým značne pomohla v bojoch o záchranu. Na ňu im zatiaľ stačí jeden bodík. Favoritom je však jednoznačne Lehota a jej "bojovníci".

19:00 DEMONS V. LAPÁŠ TIP: Demons VYDRY

Nedeľa odštartuje tretie kolo od konca sezóny a my sa zrejme dozvieme, kto skončí na druhom mieste. Súboj druhého s tretím o tom totiž môže veľa napovedať. O jeden bod zatiaľ vedú Demons, či svoj náskok zvýšia na tri sa dozvieme o 19:00. Dá sa však predpokladať, že ich výborná defenzíva bude sláviť úspech.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

f

sparta -angels  1

maskoti - allstars  2

avalanche gladiators  2

flyers pnch  1

torpeda united 2

rebels redbauer 1

peterson warriors 2

demons vydry x :D

kokos to kto tu piiise tie komentare???nech sem da laskavo kontakt lebo by som sa s nim strasne rad porozpraval osobne,na icq hocico...DAKUJEM VELMI:) 

Obrázok používateľa sloniik

Veľký brat ťa stále vidí. :D:D

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
17 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.