Országh Cup: Žiadna zmena. Sharks opäť zvalcovali celú konkurenciu


By TOPhbl.sk - Posted on 09 jún 2019

Sledujte spolu s nami priebeh nedeľňajších súbojov play-off na desiatom ročníku Országh Cup-u.

V nedeľu sa rozhodne o držiteľovi jubilejného - desiateho Országh Cupu. Všetko podstatné a priebežne aktualizované výsledky nájdete na TOPhbl.sk.

Konečné umiestnenie na tohtoročnom Országh Cup-e:

1. Sharks Zvolen
2. HBK Spišská Nová Ves
3. Brazzers Dubnica
4. Aqualand Poprad
5. Pro Auto Banská Bystrica
6. Revelza Žiar nad Hronom
7. Adler Trebišov
8. Bukovinka Zvolen
9. Slovensko U23
10. Victors Podbrezová
11. Wolves Holíč
12. Funky Monkeys Liptovský Mikuláš
13. hokejovysvet.sk
14. Kremnica Wolves
15. Čertove kolo Zvolen
16. Victory Investments Banská Bystrica
17. Red Rats Kežmarok
18. Orange Stars Nitra

Najlepší obranca: Marek Bednár (Poprad)
Najlepší brankár: Matej Tomek (Dubnica)
Najlepší nahrávač: Michal Chovan (Sharks)
Najlepší strelec: Dávid Antal (Trebišov)

 

V spolupráci s extraligovým tímom z Považskej Bystrice organizátori turnaja prinášajú aj live prenos:

Plán zápasov:
Čas zápasu Domáci Hostia Kolo Stav
08.06.2019 08:00 Revelza Žiar n/Hronom 3 : 0 Kremnica Wolves Skupina D
08.06.2019 08:35 Funky Monkeys L.Mikuláš 1 : 1 Slovensko U23 Skupina B
08.06.2019 08:35 hokejovysvet.sk 1 : 8 Pro Auto BB Skupina C
08.06.2019 09:10 Sharks Zvolen 3 : 2 ŠK Bukovinka Zvolen Skupina A
08.06.2019 09:10 Čertovo kolo Zvolen 1 : 1 Brazzers Dubnica Skupina A
08.06.2019 09:45 Victory Investments BB 1 : 1 Wolves Holíč Skupina B
08.06.2019 09:45 Orange Stars 2 : 2 Kremnica Wolves Skupina D
08.06.2019 10:20 The Red Rats Kežmarok 2 : 3 hokejovysvet.sk Skupina C
08.06.2019 10:20 Aqualand Predators Poprad 5 : 1 Funky Monkeys L.Mikuláš Skupina B
08.06.2019 10:55 Sharks Zvolen 1 : 3 Čertovo kolo Zvolen Skupina A
08.06.2019 10:55 HBK Adler Trebišov 1 : 2 Revelza Žiar n/Hronom Skupina D
08.06.2019 11:30 Victory Investments BB 0 : 3 Slovensko U23 Skupina B
08.06.2019 11:30 Spišská Nová Ves 1 : 3 ŠK Bukovinka Zvolen Skupina A
08.06.2019 12:05 Funky Monkeys L.Mikuláš 0 : 3 Wolves Holíč Skupina B
08.06.2019 12:05 Victors Podbrezová 2 : 2 The Red Rats Kežmarok Skupina C
08.06.2019 12:40 HBK Adler Trebišov 1 : 0 Kremnica Wolves Skupina D
08.06.2019 12:40 Brazzers Dubnica 2 : 3 Sharks Zvolen Skupina A
08.06.2019 13:15 Revelza Žiar n/Hronom 7 : 0 Orange Stars Skupina D
08.06.2019 13:15 ŠK Bukovinka Zvolen 3 : 0 Čertovo kolo Zvolen Skupina A
08.06.2019 13:50 hokejovysvet.sk 0 : 4 Victors Podbrezová Skupina C
08.06.2019 13:50 Wolves Holíč 1 : 8 Aqualand Predators Poprad Skupina B
08.06.2019 14:25 Pro Auto BB 3 : 0 The Red Rats Kežmarok Skupina C
08.06.2019 14:25 Victory Investments BB 0 : 1 Funky Monkeys L.Mikuláš Skupina B
08.06.2019 15:00 Sharks Zvolen 4 : 1 Spišská Nová Ves Skupina A
08.06.2019 15:35 Brazzers Dubnica 3 : 0 ŠK Bukovinka Zvolen Skupina A
08.06.2019 17:15 Orange Stars 1 : 4 HBK Adler Trebišov Skupina D
08.06.2019 17:50 Čertovo kolo Zvolen 0 : 3 Spišská Nová Ves Skupina A
08.06.2019 18:25 Aqualand Predators Poprad 0 : 0 (0:0,0:0,0:0) Victory Investments BB Skupina B
08.06.2019 19:00 Slovensko U23 3 : 1 Wolves Holíč Skupina B
08.06.2019 19:35 Victors Podbrezová 3 : 5 Pro Auto BB Skupina C
08.06.2019 20:10 Brazzers Dubnica 0 : 0 (0:0,0:0,0:0) Spišská Nová Ves Skupina A
08.06.2019 20:45 Aqualand Predators Poprad 1 : 1 Slovensko U23 Skupina B
09.06.2019 08:30 Spišská Nová Ves 2 : 0 Kremnica Wolves 1. predkolo
09.06.2019 09:10 Funky Monkeys L.Mikuláš 4 : 0 hokejovysvet.sk 1. predkolo
09.06.2019 09:50 HBK Adler Trebišov 4 : 1 Wolves Holíč 2. predkolo
09.06.2019 10:30 Victors Podbrezová 0 : 1 SN ŠK Bukovinka Zvolen 2. predkolo
09.06.2019 11:10 Slovensko U23 0 : 1 SN Spišská Nová Ves 2. predkolo
09.06.2019 11:50 Brazzers Dubnica 5 : 0 Funky Monkeys L.Mikuláš 2. predkolo
09.06.2019 12:30 Sharks Zvolen 2 : 1 SN HBK Adler Trebišov Štvrťfinále
09.06.2019 13:10 Aqualand Predators Poprad 2 : 1 SN ŠK Bukovinka Zvolen Štvrťfinále
09.06.2019 13:50 Pro Auto BB 0 : 5 Spišská Nová Ves Štvrťfinále
09.06.2019 14:30 Revelza Žiar n/Hronom 0 : 3 Brazzers Dubnica Štvrťfinále
09.06.2019 15:10 Sharks Zvolen 2 : 1 Aqualand Predators Poprad Semifinále
09.06.2019 15:50 Spišská Nová Ves 2 : 1 Brazzers Dubnica Semifinále
09.06.2019 16:35 Aqualand Predators Poprad 0 : 1 SN Brazzers Dubnica O 3. miesto
09.06.2019 17:00 Sharks Zvolen 1 : 0 Spišská Nová Ves Finále
Tabuľka Skupina A
#KlubZVRPskóre+/-B%forma
1.Sharks Zvolen430111 : 83675
2.ŠK Bukovinka Zvolen42028 : 71450
3.Brazzers Dubnica41216 : 42450
4.Spišská Nová Ves41125 : 7-2338
5.Čertovo kolo Zvolen41124 : 8-4338
Tabuľka Skupina B
#KlubZVRPskóre+/-B%forma
1.Aqualand Predators Poprad422014 : 311675
2.Slovensko U2342208 : 35675
3.Funky Monkeys L.Mikuláš41123 : 9-6338
4.Wolves Holíč41126 : 12-6338
5.Victory Investments BB40221 : 5-4225
Tabuľka Skupina C
#KlubZVRPskóre+/-B%forma
1.Pro Auto BB330016 : 4126100
2.Victors Podbrezová31119 : 72350
3.hokejovysvet.sk31024 : 14-10233
4.The Red Rats Kežmarok30124 : 8-4117
Tabuľka Skupina D
#KlubZVRPskóre+/-B%forma
1.Revelza Žiar n/Hronom330012 : 1116100
2.HBK Adler Trebišov32016 : 33467
3.Kremnica Wolves30122 : 6-4117
4.Orange Stars30123 : 13-10117
Štatistiky hráčov
menoklubZGABPIMPPGPPASHGSHAGWG

 

 

 

 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.