LIVE ONLINE: Naši reprezentanti nedovolili vo štvrťfinále Portugalsku prekvapiť, jasným výsledkom postúpili do priamych bojov o medaily. Prvý raz pritom strelili viac ako tri góly. Sledujte spolu s nami i ostatné štvrtkové súboje.
Výsledky ôsmeho hracieho dňa na MS v Pardubiciach - štvrtok:bližšie : MS 2017
Čas zápasu | Domáci | Hostia | Hracie kolo | |||
---|---|---|---|---|---|---|
08.06.2017 10:00 | Bermudy | 1:6 (0:3,1:1,0:2) | Libanon | 17-18 | ||
Góly: 18. Rufiange (Miller, Estey) – 1. Haddad, 7. Haber (Habib), 7. Mohamad (Haddad, Boulos), 22. Haddad (Boulos), 40. Boulos (Haddad, Younes), 43. Fadl (Salhany, Abdulahad) Zostavy: Domáci: Holmes (Steele) – Rowat, Coleman, Wothington, Miller, Smith, Gosse – Katzsch, Estey, Meritt, Luck, Hands, Cundliffe, Dzurus, Rufiange, Beaudion, Brodsky, Tremblay, Bailey, Farmer, Bilodeau, Calko Hostia: Skaff (Habib P.) – Awad, Abbooud, Boulos J., Nehmé, Nasrallah, Feghali, Younes – Haber, Sabeh, Habib M., El-Haddad, Boutros, Boulos B., Sayed, Haber, Salhany, Eid, Abdulahad, Mohamad, Fadl, Haddad, Ziadé Rozhdovali: Šimbera (SVK), Varca (SUI) |
||||||
08.06.2017 10:00 | Fínsko |
3:1 (0:0,1:0,2:1) |
Francúzsko | 9-12 | ||
Góly: 17. A. Pietsalo, 36. S. Pietsalo (J. Viitanen, Siikavirta), 38. S. Pietsalo (J. Viitanen, Juvani) – 33. Leroux (Bacul) Zostavy: Domáci: Kuusamo (Kuru) – J. Viitanen, Väänänen, Uusimäki, L. Viitanen, Kuha, Ahola – Eskola, Kariniemi, Pukema, S. Pietsalo, Kangas, Siikavirta, Pelto-Arvo, Juvani, Leppäniemi, A. Pietsalo, Pohjola, Sirkkala Hostia: Laferte (Lion) – Ballet, Bornand, Colotti, Dissegna, Dumont, Favarin, Proutat – Abramov, Bacul, Benbekhti, Capet, Domian, Leroux, Martel, Peltier, Slupski, Tanguy, Wallet Rozhdovali: Berezitzky, Sakkas |
||||||
08.06.2017 13:00 | Taliansko |
2:0 (0:0,1:0,1:0) |
Haiti | 9-12 | ||
Góly: 20. Pagendam (Verrelli), 34. Fiore (P. Di Giacomo) Zostavy: Domáci: Campisano (Cusimano) – Ferlisi, Fiacconi, Verrelli, Antoniali, Cerone, Divizio, C. Di Giacomo, Bernardo, Bowers, Velenosi, Peragine, Pulicicchio, Bonanno, Fiore, Carroccia, Pagendam, Dentamaro, D´Ettore, P. Di Giacomo, D´Elia Hostia: L. Régiste-Augustin (Province) – Achille, Aimé, Décosse, Fils-Aimé, Gabriel, Kender Charron, Nadeau, Siméon, Benel, Dorneval, Cherubin, Chéry, Jean-Denis, Lamy, Meroné, Morne, Paul, C. A. Plaisir, P-A Plaisir, Raphael, Véricain |
||||||
08.06.2017 13:00 | USA |
3:4pp (2:1,1:1,0:1-0:1) |
Grécko | štvrťfinále | ||
Góly: 9. Senecal, 13. Liebers (Sullivan), 27. Kissel (Daugherty) – 5. J. Barbas (Pitsikoulis, Vagenas), 23. Pitsikoulis (Kuzmarski), 37. Pinios (Rompotinos, Kakivelos), 51. Kuzmarski (M. Barbas) Zostavy: Domáci: Rethage (Sheehan) – Bayne, Hildreth, Caron, Carter, Defazio, Liebers, Zimmick – Housser, Ruiz, Schlegel, Black, Daugherty, Gregory, Hackett, Hickey, Kiesel, Merchant, Petito, Senecal, Sullivan, Warila, Wilson Hostia: Vrettis (Bitsakis) – Adamou, Goulakos, Hinios, Pinios, Rompotinos, Tzaferis – J. Barbas, Alvo, Argiris, E. Arkalis, P. Arkalis, M. Barbas, R. Barbas, Kakivelos, Karvourniaris, Klitrinos, Kuzmarski, Pitsikoulis, Romano, Vagenas Rozhdovali: Hollett, Černý |
||||||
08.06.2017 16:00 | Kajmanie ostrovy |
2:3 (0:0,0:3,2:0) |
Hongkong | 13-16 | ||
Góly: Zostavy: Domáci: Slipčenko (Spence) – Allard, Armstrong, Bowden, Bridges, Marley, Selin, Windsor, Yaxley – Ch. Jeramjan, Babin, Elliott, Fischer, Floyd, Keating, McDonald, Nelson, Passchier, Plamondon, Strenk. Hostia: Lui (Banh) – Dang, Jackson, Monaco, Nguyen, S. Pham, Winia, C. Wong, D. Wong – Der, Graham, Chang, Chia, Chung, Kwan, Lam, Lee, T. Pham, Pon, Reid, Sullivan, Yueh Rozhdovali: Berezitzky, Varca |
||||||
08.06.2017 16:00 | Slovensko |
4:0 (1:0,1:0,2:0) |
Portugalsko | štvrťfinále | ||
Góly: 14. Svitana (Lipták), 20. Dejneka (Božík, Piják), 35. Martinusík (Rampáček), 44. Svitana Zostavy: Domáci: Petrík (Glevaňák) – Minárik, Kačer, Titka, Blahút, Bujdák, Zelenka, Tupý, Dejneka – Rampáček, Martinusík, Kollár, Hrivnák, Beniač, Maděra, Oravec, Teplický, Slovák, Škultéty, Lipták, Svitana, Božík, Piják Hostia: Cruz (Medeiros) – Aragao, Carreira, Cerqueira, B. Creador, C. Creador, R. Leal, Queiroga, Rocha – J. Cabral, P. Cabral, Camara, Carvalho, David, Duarte, Gallant, Goncalves, M. Leal, MacBeth, Monteiro, Pires, Pontes, Senra Rozhdovali: Koskuba, Šulo |
||||||
08.06.2017 19:00 | Veľká Británia |
4:2 (1:0,2:1,1:1) |
Arménsko | 13-16 | ||
Góly: 11. Morrison (Ellard), 18. Kristof (Ferrington, Porubsky), 23. Cole (Wright, Bull), 36. Porubsky (Adamec) – 26. Ohanessjan (Genc), 45. Batri Zostavy: Domáci: Marchetti (Pearce) – Adamec, Cooke, Gaunt, Graham, Hirst, Johnson, Tulip, Wilson, Wright – Brown, Bull, Cole, Ellard, Ferrington, Hagg, Kristof, Morrison, Mort, Porubsky, Slack Hostia: Aumais (Najarian) – Batri, Galliano, Genc, Gennoe, Sadek, M. Vartazarmijan, R. Vartazarmijan, Jeramijan – Belcher, Boghossjan, Guergis, Charbonneau, G. Jerjian, H. Jerjian, Kabasakaljan, Kalachjan, Melkonjan, Missakjan, Nazarjan, Der Ohanessjan, Tachejian, Torikjan |
||||||
08.06.2017 19:00 | Česko |
3:1 (0:0,0:0,3:1) |
India | štvrťfinále | ||
Góly: 42. Wróbel, 42. Bílý (Kubeš), 45. Bílý – 41. Chima (Gill) Zostavy: Domáci: Heczko (Šimara) – Benedikt, Dědič, Kudela, Pospíšil, Rejthar, Slanec, Švanda, Vlasák – Barnošák, Bílý, Březina, Fejfar, Hnízdil, Bacovský, Kruček, Kubeš, Lux, Peschout, Soukup, Špaček, Štěpáník, Wróbel Hostia: Toor (Mangat) – H. Kalkat, S. Kaila, Sandhu, Mahil, R. Kaila,, Khlon, J. Gill – T. Brar, D. Brar, Mallais, JK Gill, JC Gill, Purewal, Bassi, Dosanjh, Chima, Sidhu, S. Kalkat, S. Gill, S. Brar, Dhillon Rozhdovali: Kralovič, Valachovič |
||||||
08.06.2017 21:30 | Kanada |
5:1 (2:0,1:1,2:0) |
Švajčiarsko | štvrťfinále | ||
Góly: 6. D'Abadie (Dentremont), 11. Martel (O'Keefe), 22. Szolga (Escot, Power), 32. Power (Szolga, Dustin Kelly), 40. Laurencelle (Martel, Yetman) – 24. Paulík (Sterchi) Zostavy: Domáci: Barlow (Mcholm) – Azevedo, Babij, Fortier, Kastas, Marshall, O'Keefe, Szolga, Wild, B. Yetman – D'Abadie, Dentremont, Escott, Gingera, Dustin Kelly, Dylan Kelly, Laurencelle, Marchuk, Martel, Merasty, Power, Reid, N. Yetman Hostia: Sidler (Leuenberger) – Aegerter, Däppen, Hohl, Huber, Kohler, Mermoud, Müller, Stäheli – Blättler, Bohnenblust, Döbeli, Faina, Kummer, Mellinger, Müller, Paulík, Röthilsberger, Schlidknecht, Sterchi, Stucki Rozhdovali: Petr Škrobák, Michal Škrobák |
# | Klub | Z | V | VP | PP | P | skóre | +/- | B | % | forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slovensko | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 : 3 | 9 | 12 | 100 | 100 |
2. | Kanada | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 19 : 7 | 12 | 8 | 67 | 67 |
3. | India | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 8 : 12 | -4 | 6 | 50 | 50 |
4. | Grécko | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 8 : 10 | -2 | 4 | 33 | 33 |
5. | Fínsko | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 : 18 | -15 | 0 | 0 | 0 |