Svetový pohár: Oberwill a Slováci. Tak bude vyzerať semifinále


By TOPhbl.sk - Posted on 29 august 2015

FOTO: Svetový pohár klubov v Nitre má na programe už  zápasy play-off. Prinášame vám priebežne aktualizovaný pohľad na jeho výsledky zo soboty.

Výsledky Svetového pohára klubov v Nitre - sobota - štvrťfinále:

08:00 Oberwil Rebells 7:3 (3:0, 3:1, 1:2) HBC Rondo Teplice (PO)

Góly a asistencie: 7. Hackett, 13. Müller (Faina), 15. Döbeli (Müller), 24. Hildreth (Senecal), 29. Faina (Hohl), 30. Edl (Wilson), 32. Wilson (Slanec) – 19. Cimrman, 36. Koutny (Bim), 44. Prášek (Jurčík, Koutny)

Zostavy:

Oberwil Rebells: Faina, Hildreth, Nisevic, Hackett, Senecal, K. Müller, Wilson, Niederhauser, M. Müller, Tedesco, Edl, Slanec, P. Melliger, Döbeli, R. Melliger, Meier, Sidler, Hohl, T. Müller, Stucki

HBC Rondo Teplice: Zahálka, Pagunadis, Prášek, Bílý, Bim, Kočiš, Jirava, Kubeš, Sláma, Brda, Jarkovský, Kohoutek, Cimman, Prokš, Chmelina, Vaníček, Černý, Jurčík, Kapoun, Koutný, Podrázsky, Jurčík.




10:30 HBK Hokejmarket Skalica 8:3 (1:0, 5:2, 2:1) London Crusaders (PO)

Góly a asistencie: 6. Rampáček (Martinusík), 16. Zelenka (Janáč), 21. Válek (Krejsa, Holaza), 24. Daniel, 25. Martinusík, 26. Krejsa (Sobol), 36. Martinusík (Rampáček), 44. Polák (Škadra) – 30. Krištof (Kečkeš), 30. Paulík (Kečkeš, Lipták), 43. Kečkeš (Belan)

Zostavy:

HBK Hokejmarket Skalica: Černáček, Petrovič – Janáč, Vadík, Martinusík, Kolínek, Krajsa, Škadra, Litecký, Chovanec, Daniel, Miklík, Holaza, Patinka, Salajka, Rampáček, Sobol, Janáč, P. Smetana,, R. Smetana, Zelenka, Polák, Válek, Mikeska, Nečas

London Crusaders: Tyrol,Turczyn – B. Holzer, Počarovský, Keckeš, Ondria, Paulík, Boháčik, Garafa, M. Holzer, Lipták, Krištof, Caglevič, Penzeš, Zeleznik, Belan, Lisy, Krištof


13:00 LG AZ Hokej Bratislava 5:4 (2:2, 2:1, 1:1) HBC ALPIQ Kladno (PO)

Góly a asistencie: 1. Fumač (Ondrušek), 12. Takáč (Kanich), 24. Fumač (Škultéty), 30. Ondrušek (Škultéty, Fumač), 45. Kanich – 10. Soukup (Šícha), 13. Kudela, 21. Šícha (Ogurčák), 45. Hnízdil (Kudela)

Zostavy:

LG AZ Hokej Bratislava: Dubnický – Fumač, Antl, Škultéty, Takáč, Muller, Minarik, Zemeš, Teplický, Drozdík, Kanich, Miko, Mikulčík, Weber, Gago, Doskočil, Kostka, Šulc, Virág, Ondrušek, Pukalovič, Ondriska, Oravec

HBC ALPIQ Kladno: Majerníček, D. Hnízdil, Nosek, Vondrák, Pliml, Haisman, Jirotka, Šťasný, Kohout, Špaček, Dědič, M. Hnízdil, Voráček, Schnaubelt, Pražák, Ogurčák, Šícha, Soukup, Jelínek, Kudela


15:30 HBK Nitrianskí Rytieri Nitra 20:0 (9:0, 7:0, 4:0) City Club United Klagenfurt (PO)

Góly: 2. Beniač (Frkáň), 2. Ecker, 3. Cebo (Bujdák), 7. Božík (Tary, Cebo), 10. Bacovský (Martiška), 13. B.Thron (Šurek), 13. Frkáň (Hrivnák), 15. Konig (Tary, Cebo), 15. Thron (Hraško), 17. Frkáň, 20. Konig (Cebo), 23. Hraško (Cebo), 23. Titka (Hrivnák), 26. Beniač (Bacovský, Ecker), 28. Cebo (Bujdák), 30. Titka (B.Thron, Cebo), 34. Myjavec (Božík, Šurek), 41. Ecker (Frkáň, Bujdák), 43. Hraško (Bacovský, Šurek), 45. Tary (Ecker, Frkáň)

Zostavy:

HBK Nitrianskí Rytieri Nitra: Petrík, CH.Thron – Titka, Martiška, Maxin, Káčer, Bujdák, Tary, Hraško, Šurek, Beniač, Ladiver, Hrivnák, Kollar, Ecker, Bacovský, Kőnig, Cebo, Cajchan, Božík, B.Thron, Frkáň, Mach, Myjavec

City Club United Klagenfurt: Kofler – Doujak, Götzhaber, Pessentheiner, Rabitsch, Kocol, Pirmann, Zechner, Scherling, Mörtl, Holzer, Steinwender, Alp, Edlinger, Plautz


 foto: FB hbknitra.sk - autor: Ján Csillag

Štvrťfinálové dvojice:

Oberwil – Teplice, Nitra – Klagenfurt, Skalica – London, Bratislava – Kladno.  

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.