WC Nitra - piatok: Slovenské tímy na seba vo štvrťfinále nenarazia


By TOPhbl.sk - Posted on 28 august 2015

FOTO: Svetový pohár klubov v Nitre je už v plnom prúde. Prinášame vám priebežne aktualizovaný pohľad na jeho výsledky z piatka.

Výsledky Svetového pohára klubov v Nitre - piatok:

08:00 London Crusaders 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) HBC Rondo Teplice 

Góly a asistencie: 20. Paulík (Kečkeš), 29. Lipták (Paulík) – 3. Jirava (Kubeš, Bim), 21. Bim (Koutný), 31. Sláma (Koutný, Bim) 

Zostavy:

London Crusaders: B. Holzer, Počarovský, Keckeš, Ondria, Paulík, Boháčik, Garafa, M. Holzer, Tyrol, Lipták, Krištof, Turczyn, Caglevič, Penzeš, Zeleznik, Belan, Lisy, Krištof

HBC Rondo Teplice: Zahálka, Pagunadis, Prášek, Bílý, Bim, Kočiš, Jirava, Kubeš, Sláma, Brda, Jarkovský, Kohoutek, Cimman, Prokš, Chmelina, Vaníček, Černý, Jurčík, Kapoun, Koutný, Podrázsky, Jurčík.


10:30 City Club United Klagenfurt 1:11 (0:2, 1:4, 0:5) Oberwil Rebells 

Góly a asistencie25. Rabitsch (Holzer) – 4. Stucki (R. Melliger, Sidler), 8. Faina (M. Muller, Tedesco), 22. Meier (Hackett, Wilson), 27. Hildreth (Melliger), 27. K. Muller (Edl), 28. Senecal (R. Melliger), 31. Hildreth, 32. Slanec (Nisevic), 35. Senecal (Hildreth), 37. Tedesco (Hohl), 43. Wilson (T. Muller)

Zostavy:

City Club United Klagenfurt: Kofler, Doujak, Götzhaber, Pessentheiner, Rabitsch, Kocol, Pirmann, Zechner, Scherling, Mörtl, Holzer, Steinwender, Alp, Edlinger, Plautz

Oberwil Rebells: Faina, Hildreth, Nisevic, Hackett, Senecal, K. Müller, Wilson, Niederhauser, M. Müller, Tedesco, Edl, Slanec, P. Melliger, Döbeli, R. Melliger, Meier, Sidler, Hohl, T. Müller, Stucki

Rozhodovali: Šimon, Kráľovič


13:00 LG AZ Hokej Bratislava 9:0 (4:0, 4:0, 1:0) London Crusaders

Góly a asistencie1. Minárik (Muller), 4. Takáč (Minárik), 11. Gago (Fumač), 14. Kanich (Takáč), 18. Antl (Miko, Ondrušek), 25. Ondrušek (Fumač, Škultéty), 27. Škultéty (Fumač, Takáč), 27. Drozdík (Antl, Kostka), 33. Antl (Weber)

Zostavy:

LG AZ Hokej Bratislava: Dubnický – Fumač, Antl, Škultéty, Takáč, Muller, Minarik, Zemeš, Teplický, Drozdík, Kanich, Miko, Mikulčík, Weber, Gago, Doskočil, Kostka, Šulc, Virág, Ondrušek, Pukalovič, Ondriska, Oravec

London Crusaders: Tyrol,Turczyn – B. Holzer, Počarovský, Keckeš, Ondria, Paulík, Boháčik, Garafa, M. Holzer, Lipták, Krištof, Caglevič, Penzeš, Zeleznik, Belan, Lisy, Krištof


15:30 HBK Hokejmarket Skalica 9:1 (2:0, 4:0, 3:1) City Club United Klagenfurt 

Góly: 7. Smetana (Daniel, Martinusík), 13. Salajka (Mikeska), 19. Polák (Škadra), 24. Polák (Miklík), 28. Válek (Škadra), 29. Polák (Janáč), 36. Janáč P. (Janáč D.), 42. Martinusík (Smetana, Sobol), 45. Salajka (Smetana P.) – 40. Holzer (Pirmann)

Zostavy:

HBK Hokejmarket Skalica: Černáček, Janáč, Vadík, Martinusík, Kolínek,, Krajsa, Škadra, Litecký, Chovanec, Daniel, Miklík, Holaza, Patinka, Salajka, Rampáček, Sobol, Janáč, P. Smetana, Petrovič, R. Smetana, Zelenka, Polák, Válek, Mikeska, Nečas

City Club United Klagenfurt: Kofler, Doujak, Götzhaber, Pessentheiner, Rabitsch, Kocol, Pirmann, Zechner, Scherling, Mörtl, Holzer, Steinwender, Alp, Edlinger, Plautz

Rozhodovali: Ryboň, Pleško

 


18:00 Oberwil Rebells 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) HBC ALPIQ Kladno 

Góly: 1. Döbeli (Hohl), 21. Stucki (Senecal), 21. Meier (Wilson)

Zostavy:

Oberwil Rebells: Faina, Hildreth, Nisevic, Hackett, Senecal, K. Müller, Wilson, Niederhauser, M. Müller, Tedesco, Edl, Slanec, P. Melliger, Döbeli, R. Melliger, Meier, Sidler, Hohl, T. Müller, Stucki

HBC ALPIQ Kladno: Majerníček, D. Hnízdil, Nosek, Vondrák, Pliml, Haisman, Jirotka, Šťasný, Kohout, Špaček, Dědič, M. Hnízdil, Voráček, Schnaubelt, Pražák, Ogurčák, Šícha, Soukup, Jelínek, Kudela

 


20:30 HBK Nitrianskí Rytieri Nitra 3:1 (0:0, 3:0, -:-) HBC Rondo Teplice 

Góly: 16. Cajchan, 24. Hrivnák (Thron B.), 25. Hrivnák (Frkáň) – 35. Podhrázský (Mráček)

Zostavy:

HBK Nitrianskí Rytieri Nitra: Petrík (Ch. Thron) – Titka, Káčer, Haring, Kollár, Tary, Martiška, Javorčík, Číčo, Mach,Ladiver, Cebo, Hrivnák, Ecker, Ščasný, Konig, Cajcham B. Thron, Balaška, Šurek. Tréner: J. Ďuriš

HBC Rondo Teplice: Zahálka, Pagunadis, Prášek, Bílý, Bim Kočiš, Jirava, Kubeš, Sláma, Brda, Jarkovský, Kohoutek, Cimrman, Prokš, Chmelina, Vaníček, Černý, O. Jurčík, Kapoun, Koutný, Podhrázský, Z. Jurčík

 


zdroj info: onlajny.eu, foto: FB hbknitra.sk - autor: Ján Csillag

Štvrťfinálové dvojice:

Oberwil – Teplice, Nitra – Klagenfurt, Skalica – London, Bratislava – Kladno.  

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
6 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.