Winners Bison Cup má za sebou vydarené šieste pokračovanie, víťazom sa stal Excel Topoľčany


By joziva - Posted on 02 august 2018

Dvadsaťštyri tímov sa v Bošanoch bilo o cenný Winners Bison Cup.

Jeden z najväčších letných turnajov na Slovensku - Winners Bison Cup 2018 už pozná svojho nového víťaza. Šiesty ročník sa stal korisťou HG EXCEL Topoľčany, ktoré vo finále porazili HBK Kladivári Partizánske, a to po veľkej bitke, ktorú rozhodli až samostatné nájazdy.

Turnaj sa hral počas troch dní v závere júla. Zúčastnilo sa ho 24 mužstiev, ktoré boli rozdelené do šiestich skupín po štyroch.

PIATOK 27.7.2018

 
 

10:00

A

HBC Záhumenice

Veteráni

0:3

 

10:45

B

Midus Vráble

Slávia Právnik

0:4

 

11:30

C

No Name Nitra

Goldensparts

12:6

 

12:15

D

HBK Bošany

Indians Bratislava

3:0

 

13:00

E

HBK Kladivári Partizánske

Pisty z 815

1:2

 

13:45

F

AC Notors 96 Topoľčany

Apollo Bratislava

3:0

 

14:30

A

ŠK Harvard legendy

HBC Záhumenice

13:0

 

15:15

B

KAMENTA

Morgans

3:2

 

16:00

C

CSKA Púchov

EXIT Bánovce nad Bebravou

2:5

 

16:45

D

Savages Petržalka

HBK Bošany

0:2

 

17:30

E

HBC Denver

HBK Vrakuňa

4:2

 

18:15

F

HG EXCEL

HBC White Eagles

3:1

 

19:00

A

Iepurii Devínska Nová Ves

ŠK Harvard legendy

2:1

 

19:45

B

Midus Vráble

KAMENTA

2:7

 

SOBOTA 28.7.2018

 
 

Čas

Skup.

Domáci

Hostia

Výsledok

 

7:45

C

Goldensparts

EXIT Bánovce nad Bebravou

2:1

 

8:30

E

HBC Denver

HBK Kladivári Partizánske

2:4

 

9:15

A

Veteráni

Iepurii Devínska Nová Ves

0:0

 

10:00

F

Apollo Bratislava

HG EXCEL

0:2

 

10:45

D

Indians Bratislava

Savages Petržalka

2:0

 

11:30

B

KAMENTA

Slávia Právnik

3:0

 

12:45

C

CSKA Púchov

Goldensparts

1:7

 

13:30

D

HBK Bošany

HBK Pozberanci

3:2

 

14:15

E

HBC Denver

Pisty z 815

2:1

 

15:00

F

AC Notors 96 Topoľčany

HG EXCEL

1:3

 

15:45

A

Iepurii Devínska Nová Ves

HBC Záhumenice

6:1

 

16:30

B

Midus Vráble

Morgans

5:0

 

17:15

C

EXIT Bánovce nad Bebravou

No Name Nitra

0:4

 

18:00

D

HBK Pozberanci

Indians Bratislava

0:2

 

18:45

E

HBK Kladivári Partizánske

HBK Vrakuňa

3:1

 

19:30

F

HBC White Eagles

AC Notors 96 Topoľčany

1:2

 

20:15

A

ŠK Harvard legendy

Veteráni

2:1

 

21:00

B

Morgans

Slávia Právnik

4:4

 

NEDEĽA 29.7.2018

 

Čas

Skup.

Domáci

Hostia

Výsledok

 

8:00

D

HBK Pozberanci

Savages Petržalka

0:3

 

8:45

C

No Name Nitra

CSKA Púchov

14:2

 

9:30

E

Pisty z 815

HBK Vrakuňa

3:0 k.

 

10:15

F

Apollo Bratislava

HBC White Eagles

2:2

 

11:00

Osemfinále

Iepurii Devínska Nová Ves

Slávia Právnik

3:1

 

11:45

Osemfinále

ŠK Harvard legendy

Indians Bratislava

5:4

 

12:30

Osemfinále

HBK Kladivári Partizánske

Goldensparts

5:1

 

13:15

Osemfinále

Pisty z 815

AC Notors "96

1:2 s.n.

 

14:00

Štvrťfinále

HBK Bošany 

ŠK Harvard legendy

4:3

 

14:45

Štvrťfinále

HG EXCEL

Iepurii Devínska Nová Ves

4:1

 

15:30

Štvrťfinále

KAMENTA

HBK Kladivári Partizánske

1:5

 

16:15

Štvrťfinále

No Name Nitra

AC Notors "96

8:0

 

17:00

Semifinále

HBK Bošany 

HBK Kladivári Partizánske

1:2

 

17:45

Semifinále

No Name Nitra

HG EXCEL

0:4

 

18:30

Finále

HBK Kladivári Partizánske

HG EXCEL

1:2 sn.

 

 

SKUPINA "A

#

Mužstvo

Z

V

R

P

skóre

B

1.

Iepurii D.N.V.

3

2

1

0

8:2

5

2.

ŠK Harvard legendy

3

2

0

1

16:3

4

3.

Veteráni

3

1

1

1

4:2

3

4.

HBC Záhumenice

3

0

0

3

1:22

0

Víťaz skupiny: Iepurii D.N.V.

SKUPINA "B

#

Mužstvo

Z

V

R

P

skóre

B

1.

KAMENTA

3

3

0

0

13:4

6

2.

Slávia Právnik

3

1

1

1

8:7

3

3.

Midus Vráble

3

1

0

2

6:12

2

4.

Morgans

3

0

1

2

7:11

1

Víťaz skupiny: KAMENTA 

SKUPINA "C

#

Mužstvo

Z

V

R

P

skóre

B

1.

No Name Nitra

3

3

0

0

30:8

6

2.

Goldensparts

3

2

0

1

15:14

4

3.

HBC EXIT B.n.B.

3

1

0

2

6:12

2

4.

CSKA Púchov

3

0

0

3

5:28

0

Víťaz skupiny: No Name Nitra

SKUPINA "D

#

Mužstvo

Z

V

R

P

skóre

B

1.

HBK Bošany

3

3

0

0

8:2

6

2.

Indians Bratislava

3

2

0

1

4:3

4

3.

Savages Petržalka

3

1

0

2

3:4

2

4.

HBK Pozberanci

3

0

0

3

2:8

0

Víťaz skupiny: HBK Bošany

SKUPINA "E

#

Mužstvo

Z

V

R

P

skóre

B

1.

HBK Kladivári Partizánske

3

2

0

1

8:5

4

2.

Pisty z 815  

3

2

0

1

6:3

4

3.

HBC Denver

3

2

0

1

8:7

4

4.

HBK Vrakuňa       

3

0

0

2

3:7

0

Víťaz skupiny: 

SKUPINA "F

#

Mužstvo

Z

V

R

P

skóre

B

1.

HG EXCEL Topoľčany

3

3

0

0

8:2

6

2.

AC Notors 96 Topoľčany

3

2

0

1

6:4

4

3.

HBC White Eagles

3

0

1

2

4:7

1

4.

Apollo Bratislava

3

0

1

2

2:7

1

Víťaz skupiny: HG EXCEL Topoľčany

KONEČNÉ PORADIE TURNAJA

1.   HG EXCEL Topoľčany
2.    HBK Kladivári Partizánske
3.   HBK Bošany  
3.   No Name Nitra
5.   KAMENTA
6.   IEPURII Devínska Nová Ves
7.   ŠK Harvard legendy
8.   AC Notors „96 Topoľčany
9.   Pisty z 815
10. Goldensparts
11. Indians Bratislava
12. Slávia Právnik
13. HBC Denver
14. Veteráni
15. Savages Petržalka
16. EXIT Bánovce nad Bebravou
17. Midus Vráble
18. HBC White Eagles
19. Morgans
20. Apollo Bratislava
21. HBK Vrakuňa   
22. HBK Pozberanci
23. CSKA Púchov
24. HBC Záhumenice

CENA ORGANIZÁTORA: Indians Bratislava

INDIVIDUÁLNE OCENENIA:

Najlepší brankár: Michal Beniak /HbK Kladivári/
Najlepší strelec: Marek Horniak /ŠK Harvard legendy/ 7 gólov
Najlepší obranca: Šimon Vystavil /HG EXCEL/
Najlepší útočník:  Dušan Jakub Vaňo /HbK Kladivári/
Najlepší nahrávač: Erik Gubo /No Name Nitra/ 6 nahrávok
Najúžitočnejší hráč: Lukáš Báliš /No Name Nitra/ 11 bodov

All stars team turnaja: Marcel Ďatelinka /HG EXCEL/ - Kvetoslav Grežďo /HBK Bošany/, Ondrej Školka /HbK Kladivári/, Martin Benko /HG EXCEL/, Tomáš Menšík /HBK Bošany/

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.