Vražedná Kometa je späť, Vrútky opäť víťazne

By TOPhbl.sk - Posted on 07 november 2010

Vrútky nasadli na víťazný vlak. Zdolali i konkurenta z Martina.

S Vrútkami opäť treba počítať. Nevyspytateľní mladíci ukázali, že môžu pretrhnúť neporaziteľnosť úradujúceho majstra na jeho pôde, v dvanástom kole doma pokorili vicemajstra z Martina.

Od úvodu veľmi vyrovnaný duel sa lepšie začal pre domáci výber. Góly Pastoreka a Kolčáka posunuli Kometu do dvojgólového vedenia a Martin kontroval iba presným zásahom Chlebeca.

Druhá tretina prieniesla zaujímavý, no bezgólový hokejbal. Vedenie Vrútok z prvého dejstva sa napokon ukázalo ako dôležité, keďže aj tretia tretina skončila nerozhodne. Tentokrát však za stavu 1:1. Za domácich skóroval kanonier Dej, gól si pripísal i Martinčan Podhorský.

Martin tak uviazol na štvrtej priečke po sérii neúspešných vystúpení. Kometa sa naopak po výhrach šplhá na istejšie pozície zabezpečujúce postup do play-off.

Kometa Vrútky 3:2 (2:1,0:0,1:1) ŠKB Izoglobal Martin

Góly: Pastorek, Kolčák, Dej – Chlebec, Podhorský