Vrútky sa rozbiehajú, zdolali Profis + VIDEO

By Jiří Šajar - Posted on 09 október 2010

Kometa splnila úlohu čierneho koňa kola a zvíťazila nad Profisom Sharks

Profis Sharks už druhý raz podľahol súperovi rozdielom 0:3. "Žraloci" nedokázali prekonať obranu Vrútok a tie si z Bratislavy odnášajú plný bodový zisk.

Hostia si svoje presné zásahy rozložili rovnomerne na každú tretinu. V čase1:57 skóroval Vojtas po prihrávke Klčáka a Kometa sa ujala vedenia. Ani napriek príležitostiam Profis odpovedať nedokázal a v desiatej minúte druhého dejstva zvyšoval po trestnom strieľaní Lihan. Ten istý hráč napokon zavŕšil výhru Vrútok na konečných 3:0 v čase 43:46.

Prehru Sharks ovplyvnila aj nedisciplinovanosť Michala Regulu, ktorý neudržal nervy na uzde a vyslúžil pre tím päťminútové oslabenie. Jeho prípad sa pravdepodobne dostane pred disciplinárnu komisiu.

Profis Sharks BA 0:3 (1:0 1:0 1:0)HBK Kometa Vrútky

Góly:Vojtas (Kolčák), Lihan (trestné strieľanie), Lihan (Šibík)

Počet striel: 32:36

Profis Sharks: "Tak ako sme po zápase s Nitrou nemohli byť spokojní s výkonom brankárov, dnes nás gólman podržal, no sklamal zvyšok mužstva. Pokyny dané trénerom v kabíne neboli dodrané a prehra s Vrútkami je prehra celého mužstva."