Vráble: Predators prehrali kontumačne, Wizards dominovali

By fhbl.sk - Posted on 18 október 2010

Prinášame vám výsledkový servis meraní síl piateho kola ligy vo Vrábľoch: Wizards - Red Pigs 27:3.

V sobotu 16.októbra sa odohralo 5.kolo Vhbl. Nieslo sa z znamení strhávania bodov kvôli nedisciplinovanosti jednotlivých mužstiev.

Wizards - Red Pigs 27:3

Avizované posily Red Pigsu na zápas nenastúpili a tak sa so stretnutím museli popasovať v starej dobrej zostave. Na začiatku nič nenaznačovalo, že stretnutie skončí tak vysokým rozdielom v skóre, keď po pár minútach vedenia Wizardu vyrovnával na 1:1 Pilarík. No potom začalo úradovať útočné duo Takáč, Slušný ktorí si v zápase zhodne pripísali po 7 presných zásahov a "čarodejníci" sa tak prestrielali až ku konečnému výsledky 27:3.

Amsterdam - TJ Midus 9:5

Midus si opäť pokazil zápas prvou tretinou, ktorú prehrali 0:5. Od druhej tretiny to už bol vyrovnaný zápas, no vždy keď sa Midus priblížil k vyrovnaniu Amsterdam zabral a súperovi odskočil na rozdiel viacerých gólov.

Nota Team - Predators 5:0 kontumačne

Bola to otázka času, kedy sa Predatorom "žial" nepodarí nastúpiť na zápas v minimálnom možnom počte. Ostáva nám dúfať, že do jarnej časti pribudnú Predátorom nejaké nové mená na súpisku.

No Chance - Gentlemans 5:15

Prvý vzájomný zápas medzi týmito mužstvami. Bolo vidieť, že No Chance ešte nepoznajú kvality ich súpera a to hlavne dvojice Mališ, Lehocký, keď iba táto dvojica nastrielala spolu 11 gólov. V dobrom svetle sa ukazuje aj nová brankárska jednotka Gentlemanov Vízi, ktorý bol spoľahlivou oporov pre svoje mužstvo.

Správa vydaná v spolupráci s oficiálnym webom ligy.