VHBL: Relax Team rozprášil Nota Team na nulu

By joziva - Posted on 14 marec 2010

Prinášame vám výsledky desiateho kola Vrábeľskej hokejbalobňvej ligy: Gentlemans - Amsterdam 6:3 (4:0, 0:0, 2:1)

V spolupráci s oficiálnou stránkou VHBL vám prinášame výsledky 10.kola ligy vo Vrábľoch:

Wizards - MHC Čingov 19:2 (4:0, 8:1, 7:1)
góly:  Mišík Ma. 1, Mišík Mi. 1, Andruška 1, Oslanec 2, Škorník 1, Szolnoki 6, Krahulec 3, Studený 2, Pecek 1, Baboš 1 - Martinka 1, Belovič 1

Druhé meranie síl medzi Wizardom a Čingovom dopadlo opäť lepšie pre "čarodejníkov" Na jeseň skončil tento duel 8:1 Pokiaľ by však Čingov nastúpil na zápas vo väčšom počte, iste by dokázal súpera viac potrápiť.

Red Pigs - TJ Midus 12:6 (1:2, 5:2, 6:2)
góly: Kúdela 1, Toman 1, Varga M. 1, Gažo 1, Kozlík 2, Kéry 1, Ďurický 5 - Maron 1, Štefunko 1, Látečka 3, Gajdoš 1

Nové posily Midusu sa osvedčili a mužstvo tak zjavne ožilo. V prvej tretine tak zaskočili Red Pigs a vyhrávali 2:0. V druhej tretine sa "svinkám" podarilo otočiť... no aj zásluhou brankára Mackoviča si Midus držal šancu na vyrovnanie. No v poslednej tretine Ďurický svojimi gólmi odpor Midusu úplne zlomil. Každopádne Midus má v tejto zostave veľké šance získať v tomto ročníku svoje prvé body.

Gentlemans - Amsterdam 6:3 (4:0, 0:0, 2:1)
góly: Lehocký 3, Babecz 3 - Líner 1, Ivančík 2

Amsterdam sa hneď zo začiatku ujal vedenia, no do konca prvej tretiny Gentlemani otočili na 4:2... po bezgólovej druhej tretine sa dal očakávať dramatický záver. Za stavu 5:3, niečo vyše minúty pred koncom zápasu Amsterdam odvolal brankára, no kontaktný gól sa im už streliť nepodarilo - práve naopak ešte inkasovali do prázdnej bránky.

Relax Team - Nota Team 15:0 (6:0, 2:0, 7:0)
góly: Balla 2, Vaško 4, Viskup V. 2, Vantroba 2, Paulík 2, Viskup M. 1, Caglevič 1, Záhorský 1

Nota nastúpila na zápas v nevídanom počte. Relax zase doplnení o svoje mladé talenty. V behavom zápase, však dominoval technickejší Relax a strielal priebežne jeden gól za druhým. Nota tak dopláca na svoj večný problém s brankárskym postom. Pár sľubných šancí si vypracovali aj hráči Nota Teamu no nedokázali ich premeniť, chýbal im aj kúsok športovej šťasteny.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3 (2 votes)