Vasilko:Mali sme problémy, no dokázali sme ich prekonať a zvíťaziť


By Ján Ivančík - Posted on 22 november 2009

"Liga bola opäť vyrovnaná. To, že sa rozhododovalo v poslednom zápase bolo krásnym vyvrcholením. Gratulujem Devilsu k druhému miestu a ďakujem ľudom, ktorí nám k tomuto titulu pomohli," povedal pre fhbl.sk kapitán majstrovského Lipa Teamu Peter Vasilko.

Lipa Team po roku opäť dokázal získať majstrovský titul. Tentokrát to bol už tretí pohár, ktorý pribudne do vitríny "listov". Stalo sa tak po výhre 3:2 v samom závere sezóny nad Devilsom. Raz darmo, posledné roky sú v réžií žlto-zelených.

"Pocity po zisku titulu sú krásne," opísal pre fhbl.sk pozápasové emócie kapitán šampióna Peter Vasilko a pokračoval: "Vôbec sa nedá povedať, že by sme to brali ako rutinu. Každým rokom to je totiž pre nás ťažšie," odpovedal Vasilko na otázku, či je v kabíne i po tretí raz radosť. "Mužstvá sa na nás pripravujú, každý sa chce na majstra vytiahnuť. Preto sme neskutočne šťastní, že sa nám podarilo obhájit vlaňajší titul."

Lipa Team zažil ťažšiu sezónu než po minulé roky. Cesta za titulom sa nerodila ľahko. Jarná časť trojnásobnému majstrovi prvej ligy vôbec nevyšla podľa predstáv. Na tróne po nej sedelo HVTT a "listy" sa trápili nad vnútrotímovými problémami.

"Je pravda, že túto sezónu sme s chalanmi prešli určitými problémami. Tie sme v kolektíve mali, ale nakoniec sa nám na jesennú čast podarilo zomknúť sa a prehrali sme iba jediný raz. Liga bola opät vyrovnaná a fakt, že sa rozhododovalo v poslednom zápase bol krásnym vyvrcholením," vyslovil sa pre náš portál Peter Vasilko.

Napriek všetkým úspechom nezostal kapitán majstrovského tímu sebecký a vyjadril úctu i smerom k súperovi.

"Gratulujem Devilsu k druhému miestu a ďakujem ľuďom, ktorí nám k tomuto titulu pomohli a priali nám ho. Teším sa na ďalšiu sezónu a dúfam, že budeme predvádzať opäť pekný hokejbal a bojovať o popredné priečky," zakončil vyjadrenie pre fhbl.sk Vasilko.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
15 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.