Varga sa do reprezentácie vrátil víťazne a aj s asistenciou


By Mário Taškár - Posted on 20 február 2015

"Teší ma najmä cenný triumf nad Českom, ale aj fakt, že som k nemu prispel aspoň asistenciou. Snáď to tak pôjde aj zajtra," vraví Branislav Varga.

Branislav Varga môže byť po svojom návrate do reprezentácie spokojný. V súboji plnom zvratov proti veľkému rivalovi z Česka totiž Slováci dokázali uspieť a turnaj troch krajín v Gajaroch tak začali víazstvom 3:2.

"Som veľmi rád, že môžem byť opäť v národnom tíme. Máme skvelý kolektív a myslím, že sa nám to podarilo ukázať aj na ihrisku," povedal pre TOPhbl.sk Varga.

Stretnutie sa nieslo v svižnom tempe od úvodného buly. Naši reprezentanti doň vstúpili lepšie, keď sa pomerne rýchlo dostali do dvojgólového vedenia. Česi ale nehodili flintu do žita a podarilo sa im vyrovnať. Dráma bola zrazu na svete.

"Bol to mimoriadne rýchly zápas vo vysokom tempe. Chvíľu mi trvalo, kým som sa do toho dostal, ale cez druhú a tretiu tretinu to už bolo v poriadku," pousmial sa skúsený útočník.

Okrem triumfu si v návrate do najcennejšieho dresu hráč Jokeritu Petržalka pribalil aj bod za asistenciu. Stál totiž pri zrode akcie, ktorá rozhodla o víťazstve Slovenska.

"Teší ma najmä cenný triumf nad Českom, ale aj fakt, že som k nemu prispel aspoň asistenciou. Snáď to tak pôjde aj zajtra," zaželal si Varga.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.