V Tatranskej hokejbalej extralige zatiaľ osem mužstiev


By joziva - Posted on 06 október 2010

Projekt z východu Slovenska naberá konkrétnu podobu.

V sobotu 9. októbra 2010 sa o 15:15 v Kežmarku uskutoční v Kežmarskej reštaurácii stretnutie zástupcov mužstiev Tatranskej hokejbalovej extraligy. Je to posledné stretnutie pred otvorením súťaže, preto účasť na ňom je povinná pre minimálne jedného zástupcu z každého mužstva. Informuje o tom stránka kežmarskej hokejbalovej ligy.

Na stretnutí by malo byť hlavnou témou schválenie pravidiel súťaže. Ďalšími bodmi sú prijatie základného systému súťaže a uskutoční sa aj vyžrebovanie prvého kola a následne celej súťaže.

Do súťaže sa zatiaľ prihlásilo osem mužstiev. Ide konkrétne o tímy: South Park Kežmarok, The Reds Rats Kežmarok, HBC Kubachy Spišské Bystré, HBC Leopoldov Poprad, HBC 3b Krasgarden Prešov, HBC Košice olds, HBC Košice yongs a Bardejov. Hrať by sa malo na troch štadiónoch: v Kežmarku, Košiciach a Bardejove.

Hracími dňami sú soboty a nedele. Všetky podrobnosti, čo sa týka samotnej súťaže, však schvália až zástupcovia mužstiev na stretnutí. Termín začiatku súťaže je stanovený na sobotu 16. októbra 2010. Informuje o tom stránka kežmarskej hokejbalovej ligy.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 1 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
6 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.