V Prešove pripravili pred Vianocami krásnu akciu s charitatívnym podtextom


By joziva - Posted on 23 december 2015

V Prešove sa konal netradičný charitatívny súboj medzi karatistami a hokejbalistami.

Charitatívnych akcií je pred Vianocami mnoho a spájajú ich najmä ušľachtilé ciele. V poslednom období sa pripájajú v značnom počte i hokejbalisti. Svojou „troškou do mlyna“ prispeli počas víkendu aj zástupcovia prešovskej ligy. Tí ale rozhodne nezaostali v originalite a charitatívny priateľský duel pripravili vskutku výnimočne.

Okrem stavania vianočného stromčeka totiž proti sebe nastúpili Karate Klub prešovských juniorov a miestna „sedemnástka“ HBC Bulls. Jeden by si myslel, že hostia museli mať jasnú nadvládu na ihrisku, no nebolo to tak. Po druhom dejstve dokonca karatisti viedli o štyri góly, no v závere malým „hokejbalovým zázrakom“ dokázali „býky“ vyrovnať.

„Naše Obrovské poďakovanie patrí aj spoločnosti 3b, Bosákovej Autoškole, Lukysportu, Pizzerii Leone, TV7 Prešov, PIS.sk, Prešovskému Večerníku, Agentúre Stemarc a samozrejme pani riaditeľke ZŠ na ulici Čes. Armády Mgr. Ľubici Kohániovej a poslancovi Mestského zastupiteľstva PHDr. Rudolfovi Dupkalovi, ktorý zároveň spoločne vhodili úvodné buly,“ znejú slová vďaky od organizátorov.

Celkovo sa na akcii podarilo vyzbierať fantastických EUR 720, ktoré poputovali na Detské Onkologické oddelenie do Košíc.

KARATE KLUB Junior Prešov - HBC BULLS U17 Prešov 10:9 sn. (2:2, 6:2, 1:5 - 4:2)

Brankári: Tóth – Varga, Bez vylúčenia, Strely na bránu: 42:39, Diváci: 87, Rozhodoval: Francan
 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
13 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.