V Púchove nebude po šiesty raz chýbať tradičný Gerardin Cup


By Ján Ivančík - Posted on 30 apríl 2018

Zimný štadión v Púchove privíta po šiesty raz účastníkov Gerardin Cup-u.

Extraligové i regionálne súťaže pomaly vrcholia a o slovo sa už čoskoro bude hlásiť hokejbalové leto. Jedným zo zaujímavých turnajov, ktoré sa každoročne oplatí navštíviť je púchovský Gerardin Cup.

Tento rok oslavuje púchovský turnaj už svoje šieste pokračovanie a organizátori by radi privítali až šestnásť mužstiev, a to nie len zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Podujatie sa bude konať v dňoch 23. a 24. júna 2018 v Púchove.

Okrem kvalitného hokejbalu pripravujú organizátori aj sprievodný program a novinky, ako napríklad párty účastníkov pod holým nebom.

Záujemcovia sa môžu prihlasovať na čísle 0908 791 773 alebo e-mailom na jozefmrocek@gmail.com. Tieto kontaktné údaje sú tiež vždy pripravené na poskytnutie bližších informácii o turnaji,“ hovorí pre TOPhbl.sk Jozef Mroček.

Známe sú už aj mená viacerých účastníkov, medzi ktorými nechýba tím DCA Stars, nitrianska formácia mužstiev Denver a Devils pod názvom Denevils Nitra, Apollo Ružinov, HbC Záhumenice, či mladícke družstvo Juniori Púchov.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.